GTX260 + Seven, problemów ciąg dalszy, sterowniki

Witam, zainstalowałem ostatnio najnowszy build ze stron microsoftu , zainstalował się bez problemu, sterowniki do karty graficznej też, nawet aktualizacje sterowników ze strony windows update się zainstalowały po kilku godzinach pracy wyłączyłem komputer. Dzisiaj rano go włączam i po sterownikach nie ma śladu… System ładuje jakieś standardowe, niska rozdzielczość i w ogóle… I nie ma możliwości instalacji sterowników NVIDII, przy próbach instalacji są komunikaty, że sterownik nie współpracuje z tą wersją systemu windows albo nie znalazł zgodnych urządzeń a ściągam dobre… Windows 7 64bit ze strony nvidia, juz kilka razy próbowałem i nadal ten sam komunikat…

Najśmieszniejsze jest to, że przed wyłączeniem wszystko w 100% działało… Wygląda to tak jakby system “gubił” czy “zapominał” jaką ma kartę graficzną… Dodam, że w Viscie normalnie sterowników nie mogę zainstalować bo też się “gubią” ale po instalacji przez menedżer urządzeń już wszystko jest w porządku i kompletnie nic się nie gubi ;d

Próbowałem naprawdę wszystkiego, kilka razy ściągałem obraz, instalowałem z DVD/Pendrive, próbowałem i nadal KLAPA… System gubi sterowniki…

A gdy jakimś programem usunę ten standardowy śmieć to i tak nie da się zainstalować sterowników do GTX260, jest ten sam komunikat.

Proszę o pomoc…

A Windows Update nie proponuje żadnych sterowników? Mi WU sam zaproponował instalacje sterowników NVidii, nie pobierałem z ich strony. Jak nie proponuje, to tak w ogóle jest Twoja karta wymieniona w readme z paczki ze sterownikami które pobrałeś(ewentualnie w jakimś readme do sterowników na stronie nvidii)?

Pobieram sterowniki dla karty GTX260 więc musi je obsługiwać tym bardziej, że przed wyłączeniem komputera to robił ;d

Mi WU też zaproponował sam na początku instalacje sterowników NVIDII i problemu nie było, dopiero po wyłączeniu komputera na całą noc… Bo gdy wyłączyłem na 5 minut to się nic nie stało.

Szkoda, że nikt nie wie jak mi pomóc :frowning:

Odinstaluj stery w tradycyjny sposób, potem użyj:

tego

I wtedy ściągnij ze stronki nvidii stery dla gtx260 ale pod Vistę i spróbuj je zainstalować w trybie zgodności z Vistą.

Nic to nie dało…

Program instalacyjny NVIDII nie może znaleźć sterowników zgodnych z aktualnym sprzętem. Instalator zakończy pracę.

;/

OK, wiem, że to nie rozwiązanie twojego problemu, ale jak masz możliwość to ściągnij sobie ze stronki Microsoftu wersję 32 Bitową Sevena - tak dla przetestowania. Podejrzewam, że problem jest właśnie z sterownikami dla wersji 64Bitowej. Sam mam Windows 7 32Bit, GTX260 i wszystko chodzi dobrze. Jeżeli na wersji 32Bit będzie chodziło poprawnie to będziesz musiał poczekać na nowe sterowniki.

Chłopie… Normalnie nie wiem ;d Nie wpadłbym na to aby zainstalować wersje 32bitową ze względu na to, że są sterowniki 64bitowe ;d No ale na 32bitowej jak na razie wszystko się zainstalowało i jest git. Jeżeli jutro rano wszystko będzie działać to będzie super ;d

I co działa bo mam taki sam problem