GTX670GigabyteOC - jak podłączyć zasilanie karty graficznej

Witam !

Chce kupić sobie kartę od Gigabyte GTX 670 w wersji OC, ale znalazłem coś takiego :

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/gig … -bios.html

Czy ten problem wciąż występuje na tych kartach ?

Pozdrawiam.

Dodane 28.09.2012 (Pt) 22:15

I jeszcze jedno pytanko : jak w tej karcie podłączyć zasilanie, ponieważ jak zauważyłem w wyposażeniu tej karty są “2x przewód zasilający” ?

Jak to podłączyć?

Max17b , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Jaki masz zasilacz: marka, moc?

Trudno powiedzieć, bez wiedzy na temat wersji BIOS w Twoim modelu nic nie można stwierdzić, jak jednak widzisz, jest łata, można zrobić update BIOS w razie czego, jednak to dopiero po zakupie i instalacji w PC.

Zauważ że w komentarzach pod publikacją część właścicieli stwierdza że nie ma problemu, nawet na fabrycznym BIOS :slight_smile:

semtex —>

Zasilacz ATX Fortron Epsilon 600W 80 PLUS

Ta karta potrzebuje 6pin plus 8pin PCI-E, Twój zasilacz ma wszystko co potrzebne, nic nie musisz kombinować z przedłużkami :slight_smile:

To super, czyli wystarczy, że podłącze bezpośrednio od zasilacza do karty ?

Tak :slight_smile:

semtex —>

Dzięki wielkie za pomoc :slight_smile:

Temat do zamknięcia.

A jeśli można to do jakiego sprzętu chcesz włożyć tą grafę?

Już odpowiadam :

Intel Core i5 2500K

AsRock P67 Pro3

GOODRAM 2x4GB

ATX Fortron Epsilon 600W 80 PLUS

PS

Myślę ,że sprzęt ok do tej karty :slight_smile:

Jest bardzo dobrze, mam prawie identyczną konfigurację, z tym że MOBO MSI i Palit GTX 670 JestStream, wszystko śmiga jak przeciąg :wink:

semtex —> Jak będę miał problem to się do ciebie zwrócę :slight_smile: Pozdrawiam.

PS

A kartę postaram się zamówić w niedziele, więc w środę lub czwartek powinna przyjść ( sklep Agito, polecam ). Zdam relacje z nowego sprzętu.

A z czego się przesiadasz na tą gtx670 ;p

CrisPL —> Z GTX 260 też od Gigabyte i też po fabrycznym OC. Przesiadam się dlatego, że od jakiegoś czasu mniej więcej od roku karta ta po prostu mi się przegrzewa. Z resztą miałem problemy wcześniej wymieniałem już tego GTX dwa razy na nową i wiecznie on był uszkodzony. Mam nadzieje, że teraz nie będzie problemu.

Dodane 13.10.2012 (So) 16:05

Witam !

Chciałbym wam podziękować za pomoc przy wyborze kupna karty graficznej ( GTX 670 Gigabyte OC ). Działa ona bezproblemowo, bardzo szybko i cicho. Mam jeszcze takie orientacyjne pytanie. Po kilku testach mam następujące temperatury :

W spoczynku 32 - 33 Stopnie Celsjusza

Przy maksymalnym obciążeniu ( Crysis Maksymalne ustawienia z vsync i filtrowaniem anizotropowym ) 67 stopni inne gry mają od 61 do max 65 stopni Celsjusza. Czy takie temperatury są ok ?

Pozdrawiam.