Gubienie pakietów

Witam.

Mianowicie od jakiś 3 tygodni zacząłem gubić pakiety w każdej grze, czy to CS 1.6 czy to JKA. Sytuacja jest taka, że co 2-3 minuty zaczynam gubić pakiety przez 20-30 sekund, ping nadal jest stabilny (20). Na wstępie powiem już, że zrobiłem formata dysku C, następnie poinstalowałem wszystkie wcześniejsze sterowniki do karty sieciowej, graficznej etc i przeskanowałem pozostałe dyski. TEN internet posiadam już 2 lata, nigdy nie było z nim żadnych problemów, zawsze wysoki transfer, niski ping. Bardzo mnie to irytuje, bo uniemożliwia mi to granie esli w rózne gry (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi:)).

Zaznaczę jeszcze, że mam internet radiowy, gdy posiadałem kablowy musiałem zmienić go na radiowy przez przeprowadzkę, zawsze myślałem, że radiówka będzie chodzić w “kratke” - zależnie od pogody, ale na szczęście tak nie ma, do tej pory jestem z niej bardziej zadowolony niż z internetu kablowego.

Macie jakieś rady?

Dzięki z góry za pomoc

bring up my post :slight_smile:

przyczyną moze byc i twoja karta sieciowa, i urzadzenie nadawcze, moze to byc rownież jakies drzewo lub inna przeszkoda ktora zasłania urządzenia rozpraszając sygnał. sprobuj połączyć się z siecią przez inny sprzęt i pingować server zobaczysz czy pakiety się tracą