Gubienie sygnału wifi

Witam wszystkich.

Chcciałbym przedstawić swoj problem. Posiadam płyte epox 8rda+. do internetu jestem wpięty przez bezprzewodowe wifi na usb D-link. Tutaj własnie pojawia sie problem.Sygnał z routera jest wykrywany tylko, gdy komputer ma wyłaczony tryb USB 2.O (czyli rozszerzony kontroler hosta).A kiedy mam ustawione na USB 2.0 sygnał pojawia sie i gdy mam zamiar sie polączyc dostaje komunikat, że sieci nie wykryto. Kiedy daję: odśwież sieć komp wykrywa ją za ktoryms razem lub wcale, ale kiedy wykryje znów jest ten sam problem czyli komunikat o braku sieci… Sytuacja zanika (tzn wtedy jest OK), gdy D-link działa w trybie USB 1.1… :evil: … zastanawiam sie czyja to wina USB D-link czy routera TP-link… co mozecie doradzić?

kup sobie normalną sieciówkę wi fi na pci a nie to coś na USB , a problemy z siecią znikną .

w ostateczności po prostu zrobie sobie sieć na kablu…bedzie taniej,ale nie o to chodzi… :lol:

Jak dla mnie to chyba ta sieciówka jest b. stara albo taniocha jaka była i nie jest kompatybilna z 2.0.

Chyba czeka Cię kupno czegoś na lepszy port PCI czy w przypadku lapka Express lub miniPCI.

nie jest stara, na innym komp działa poprawnie… chyba faktycznie musze zmienic na pci te sieciówke… chyba ze ktos ma inne rozwiazanie :lol: