Guest Pass Key dla Diablo 3

Witam.

Zwracam się z prośbą do osób które posiadają owy klucz na zbyciu.

Jeśli jest Wam zbędny, prosiłbym o takowy na PW.

Z góry dzięki!

Pozdrawiam!

Dołączam się do prośby

Jeśli ktoś ma na zbyciu Guest Pass to poproszę na PW

Z góry dziekuję

Również bym chętnie spróbował czy mój zakurzony piecyk się w ogóle nadaje do zabawy. PW styka. Dziękować :twisted:

Każdego kto otrzyma kod proszę o edycję swojego posta i zaznaczenie tego.

Witam,

jeżeli ktoś mógłby podesłać mi guest passa był bym bardzo wdzięczny, mogę w zamian podesłać klucz do GTA IV (podstawki)

Cześć.

Też chętnie bym wypróbował Diablo III przed zakupem.

Jasna sprawa. Póki co 0 nowych wiadomości :T

także prosiłbym o klucz. serafin098@o2.pl

Jeżeli ma ktoś jeszcze wolnego Guest Pass’a to poproszę. Mój mail to xenny1611@gmail.com

Dalej nic. Zlitujcie się ![-o<

Szanowni użytkownicy:

Bardzo proszę o wysłanie Guest Pass Key dla Diablo 3 na adres: o2-pl2@o2.pl

Pozdrawiam wszystkich

Witam.

Też chciał bym przetestować grę przed ewentualnym zakupem tylko nie posiadam tego klucza. Widzę że po premierze zdania na temat gry się grubo podzieliły. Ci co maja już grę to te kody mają. I z chęcią przyjął bym taki klucz w co wątpię by ktoś dał… Jak by co to kontakt PW :slight_smile:

Dzięki :slight_smile:

@edit

Właśnie gra się pobrała i zainstalowała… Tylko że w grze woła o klucz także na razie pograne…

Też chętnie bym spróbował zanim mam wydać 180 zł. Choć jak myslę, to blizzard pewnie nie zrobił chały żadnej. Także proszę jakiegoś dobroczyńcę o tego kluczyka:)

Witam Serdecznie! !!

Podłączam się również u Prośbą o GUEST PASS do Diablo III.

Zainteresowanych dobroczyńców prosze o przesłanie na jasiek34@poczta.onet.pl

Pozdrawiam.

Ja nigdy diablo nie lubiłem, ale taki mały offtop. Jak już macie komuś dać tego keya, to dajcie go komuś kto zarejestrował się w inny dzień niż ten w dacie posta z prośbą. Zapewne większość tu już nawet nie zajrzy (ci co podali maile).

Witam!

Chciałbym przetestować nowe Diablo.

Jeśli ktoś ma wolny guest pass i chciałby się podzielić byłbym wdzięczny.

mail: arco666@o2.pl

Z góry dzięki i Pozdrawiam.

Witam serdecznie,

Jeśli ma ktoś jeszcze na zbyciu Guest Pass do Diablo 3 proszę wysłać na ser_vi@o2.pl

Bardzo zależy mi na przetestowaniu gry zanim ją kupię.

Z Góry wielkie DZIEKI!

Witam.

Czy podzieli się ktoś ze mną Quest Pass dla Diablo 3 jeżeli ktoś może mi pomóc Proszę o info na mail tosiekbu@tlen.pl lub GG

Cześć,

Jak wszyscy inni również chciałbym przetestować Diablo 3, niestety aktualnie zdobycie pełnej wersji gry (klucza) graniczy z cudem albo ze zdecydowanie większym niż zwykle wydatkiem (60 euro na stronie Blizzarda).

Dlatego też prosiłbym o Guest Pass na PW.

Z góry dziękuję.

Witam, też chciałbym prosic o owy klucz na pm