Guild Wars - kilka pytań

Mam pare pytań odnoście gry Guild Wars.

  1. Czy jak kupię grę w Anglii to będę mógł wgrać jakieś spolszczenie :?:

  2. Jaką najlepiej wersję kupić? (zwykłe czy Nightfall czy może jakąś inna)

  3. Opłaca się kupować?

1.Będziesz mógł wgrac spolszczenie

2.Kup zwykłą bo żeby Ci poszła wersja Nightfall to z tego co słyszałem musisz mieć zwykła bo Nightfall to tylko dodatek

3.Zależy za ile

  1. nie trzeba nie wgrywać, będziesz miał do wyboru język polski w opcjach

Nie musi mieć zwykłej. Jakiś czas temu kupiłem Nightfall i śmiga bez “podstawy”.

A co do spolszczenia, to sprawa wygląda tak, że potrzebujesz tylko klucza

do założenia konta, a pudełko i płytę możesz wyrzucić przez okno - z oficjalnej strony można pobrać grę i jest polski język do wyboru.

Skoro chodzi bez podstawki to po co ją kupować?

Właśnie dzisiaj dostałem Guild Wars: Nightfall, z Anglii, czyli mogę grać bez podstawowej wersji (Guild Wars) i jakoś mogę to spolszczyć?

Czy gra jest darmowa czy trzeba płacić abonament?

Krzychuu Nie masz google? Guild Wars jest produkcją bez opłat abonamentowych - płacisz tylko raz, a potem grasz ile wlezie. Żeby grac w Nightfall nie potrzebujesz podstawki.

Jeszcze jedno.

W zestawie dostałem kartę aktywacyjną, do czego ona jest?

Krzychuu Człowieku, rozbrajasz mnie… Żeby założyć konto w GW musisz miec kod aktywacyjny, podobnie jak przy zakładaniu konta na Steam’ie…

razi3l tylko który kod ten z kartki (papierowej) czy z karty aktywacyjnej (plastikowej)? :slight_smile:

Do końca kwietnia na http://www.gram.pl jest promocja, każda część za bodajże 50zł, więc spiesz się i kup wszystkie trzy - to tylko 150zł, normalnie to 1 część kosztuje 120 :slight_smile:

  1. GW nie wymaga opłat abonamentowych

  2. Ta plastikowa karta ma klucz aktywacyjny do twojego konta. Papierowa karta to klucz testowy dla znajomego- może założyć konto i grać bodajże przez 8 albo 12 godzin- nie pamiętam dokładnie.

  3. język gry zmieniasz w opcjach gry,

  4. w GW podstawka to nie to samo co podstawka w innych grach. Tutaj każda część (prophecies, factions, nightfall) to oddzielne, częściowo niezależne kampanie, kupno każdej z nich odblokuje konkretne obszary dostępne z twojego konta, kilka unikalnych dla danej część umiejętności itp. Można grać na samym nightfall, prophecies (podstawka) itp, ale żeby mieć odblokowane wszystkie skille dla danej klasy postaci to niezbędne jest zakupienie wszystkich 3 części gry ( wyjątek to klasa dervish i paragon z nf- są dostępne tylko w tej jednej kampanii i na chwile obecną tylko w niej można zdobyć nowe skille dla tych postaci)

czy warto kupić GW? ja dzięki niej miałem egzamin komisyjny i prawie ze studiów wyleciałem bo gra wciąga maxymalnie, ale nie żałuje :stuck_out_tongue:

-lubisz rpgi online? to dobry wybór.