Guild Wars - kod aktywacyjny

Witam.

Przymierzam się do kupna gry wymienionej w temacie, ale jako e nie lubię kupować kota w worku mam pytanie.

Słyszałem (nie wiem czy dobrze), że kupując pudełkową wersję gry wraz z naszym kodem aktywacyjnym dostaje się jeszcze jeden, tak jakby próbny pozwalający grać tylko przez określony czas który możemy oddać komuś znajomemu żeby zobaczył o co w tej grze chodzi. Czy to prawda?

Jeżeli tak, to może posiada ktoś taki kod i nie potrzebuje go, to ja chętnie bym skorzystał, bo jak pisałem, nie lubię kupować kota w worku i chciałbym wcześniej sprawdzić czy warto.

Zdravim

Areh

______

Edit:

Osobie która podzieliłaby się tym kodem mogę dać minipeta Azura.

areh , dostajesz klucz dla przyjaciela, który pozwala (nie jestem pewien) na 14 dni LUB 10 godzin gry.

Jeśli chcesz, zgłoś się :

pw

gg: 4152179

Nikomu nie dawałem tego klucza i będziesz mógł przetestować grę - Nightfall

Edit:

Tak, mam kartę z próbnym kluczem, który - jak pisałem - pozwala na 14 dni lub 10 godzin gry. Wal na gg.

“Czy warto?”

Tak. Jedna z tych gier, w których nie zabija się przeciwnika poziomem postaci lub posiadanymi przedmiotami - trzeba umieć!

Grając kampanię,nawet grając samemu i robiąc sobie “singla” z gry online, będziesz zadowolony.

(druga - zaraz po staruszku ultimie-online gra MMORPG)

Dobrze zrobisz najpierw wypróbowując, bo np. ja kupiłem ją (Guildwars, Factions i Nightfall) właśnie jako “kota w worku” i cała gra znudziła mi się po bodajże 2 miesiącach.

Jedna z rzeczy, która mi się bardzo nie podoba, to to, że po wyjściu z miasta masz do czynienia tylko z członkami twojej grupy i z potworami - innych graczy po prostu nie ma.

Z tymi kluczami to jest tak jak powyżej, a dokładniej: kupując którąś część gry (Nightfall na przykład) płacisz praktycznie za sam klucz. Dlaczego? Już wyjaśniam: w na płytach w pudełku masz klienta gry, którego możesz pobrać za darmo ze strony producenta. Po jego zainstalowaniu, zależnie od tego, do której części klucz aktywujący posiadasz, klient ściąga resztę plików włącznie z aktualizacjami. Mogę się mylić z tym ściąganiem plików, ale tak to mniej więcej wygląda.

W pudełku masz klucze aktywujące, płyty i książeczki, ale do samej gry potrzebujesz tylko klucz.

Ponawiam moją prośbę. Do wypłaty coraz bliżej, a ja cięgle się waham.

Witam. Pisało mi kilka osób na GG z pytaniem, czy mam jeszcze trialowy klucz. Można poprosić o niego na forum guildwars.pl

Dokładnie

http://www.guildwars.pl/forum/index.php?showtopic=15592