Guild wars opinie i porady

Witam:

Ze względów finansowych jak i brak czasu musiałem zaprzestać korzystania z dobrodziejstw World of warcraft.

Teraz poszukuję mmorga podobnego właśnie do WoWa ale żeby był bez abonamentu dlatego się zastanawiam nad Guild wars i mam parę pytańoniego:

1: Czy są w tej grze instancje , raidy itd

2: Czy ta gra posiada swoje własne serwery jak Wow czy są to serwery prywatne ??

3: Czy są tam klasy o podobnych wartościach jak w Wowie np warrior , priest itd

4 czy można ustawiać własny build np jak to było w WoWie że jak chce byc healerem lub dps to zmieniam build

5 czy podstawka będzie działała bez tych wszystkich dodatków które do tej pory wyszły ??

6 Podobno ta gra jest po Polsku jak wypada polonizacja ??

dzięki z góry za odpowiedzi pozdrawiam

http://www.guildwars.pl/ - miłej lektury.

  1. Tryb gry troche inaczej wygląda niż w WOWie, musisz zobaczyć lub przeczytać o tym dokładniej

  2. Istnieje jeden serwer do którego się podpinasz - oficjal, privów nie ma (przynajmniej nic mi o nich nie wiadomo, zresztą po co skoro płacisz tylko raz?)

  3. W pierwszej części masz 4 klasy w factions masz te 4+2 nowe i w kolejnym dodatku dodatkowe 2 (nie jestem pewien czy są te postacie z drugiego dodatku)

  4. Można - masz 8 miejsc na skille

  5. Podstawka działa bez dodatków i dodadki działają bez podstawki - to są kolejne gry, choć jak się ma dwie części można się pomiędzy nimi swobodnie przemieszczać postaciami, jedydy dodatek który wymaga jednej z pozostałych części to “Eye of the North”

  6. Co do polskiej wersji nie mam zastrzeżeń

hmm ogólnie zapowiada się interesującą nawet bardzo pooglądałem pare filmików na youtube no i mam jeszcze z 2 pytania

1: czy istnieją do tej gry takie wspomagacze jak Addony czy trzeba szukać inforamcji np do questa w necie ??

2: Trochę inaczej to znaczy że nie ma takowych instancji tylko raczej grupowe questy ??

  1. Addonów nie ma, przynajmniej nic mi o takich nie wiadomo

  2. Więc gra jest podzielona na miasta i tereny na których wykonujesz misje. W miastach spotykasz się z graczami dobierasz ekipe zakupujesz sprzęt itp, gdy wyjdziesz z miasta jesteś przenoszony wraz ze swoją drużyną na obszar eksploracji gdzie wykonujesz misje, ale nie znajdziesz tam innych graczy, jest to odrębna kopia świata gdzie ma dostęp tylko twoja drużyna z którą przybyłeś - jest tak zrobione i ja uważam że to o wiele lepiej gdyż misje naprawde są zróżnicowane, a nie tylko idź zabij przyjdź;P

Dzięki za informacje grę już zamówiłem =] . Mam nadzieję że tak samo mnie wciągnie jak WoW

Oj gwarantuje to;)