Guitar hero world tour - nie włącza sie

Witam. Od jakiegoś czasu gram w Guitar Hero World Tour. I po prostu nagle przestało działać. Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane. Próbowałem:

  • instalacji na nowo

  • crack’owania

  • formata (pomógł na niecały dzień)

W pt. zakupiłem sprzęt z PS3 (gitara, mikrofon, perkusja), ale to nie powinno być problemem, u mojego kolegi wszystko jest okey. Odinstalowałem nawet antywirusa i to nic nie dało.

Gdy naciskam na ikonę gry procesor się włącza i po sekundzie gaśnie.

To tyle. Ktoś ma jakieś pomysły co do tego?

wymagania sprzętowe gry: Core 2 Duo 2.6 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 8.1 GB HDD, Windows XP SP3/Vista SP1

Komputer:

Microsoft Windows XP Home Edition Dodatek Service Pack 3 DirectX 9.0c 4.09.00.0904

ATI Radeon HD 3850 ( 1024 MB )

Typ procesora 2x , 2200 MHz Pamięć fizyczna 2048 MB

PS. Czytałem już wszystkie wątki z podobnymi problemami na tym forum i wszystkie sposoby w nich zawarte nie działają.

EDIT:

Nie sądzę by był to procek albo karta. Gram w tą gierkę odkąd wyszła. Przed tym weekendem coś zaczęło się walić ;/.

Coś powaliłem. Aktualizowałem stery do karty. Czyli odinstalowałem - reset. Pobrałem drivery do mojego modelu. Error jakiś przy instalacji i teraz wywala to

errorati.png

PS. gra włączyła się, ale tylko intro filmiki, potem znowu crash.

edit1:

Teraz (co mnie bardzo zdziwiło) pisze mi że mam kartę ATI Radeon 3800 Series - to dobrze?

edit2:

Dwie takie karty teraz posiadam ( sciana ) . Everest tak pokazał.

Nic nie dają najnowsze stery do kart 3xxx series PCIe/AGP

Wiesz co… Scrackuj sobie łeb, pomoźe. My tutaj jesteśmy przeciwko piractwu.

offtop:

Już się nawrzeszczałeś? Mądrzy wiedzą, że to była tylko próba uruchomienia gry -.-.

topic: Jakieś pomysły ;/??