Guitar Rig i niedziałający dźwięk

Witam,

Od jakiegoś czasu korzystam z Guitar Rig 3 i wszystko hula aż miło. Dzisiaj znajomy również zaczął używać tego programu i także wszystko działa, natomiast u niego jest możliwość jednoczesnego grania na gitarze i słuchania muzyki w odtwarzaczu, co jest bardzo pomocne. Ja natomiast takiej możliwości nie mam i do tej pory myślałem, że się nie da. A jednak… Co więcej, może również odtwarzać dźwięk np. z You Tube. Wygląda na to, że u mnie, na czas działania programu, wszystko inne tego dźwięku jest pozbawione. Próbowałem różnych opcji jednak nie doszedłem do rozwiązania problemu. Nie jestem w stanie podać konfiguracji kolegi. Gitarę podpinam pod Line-In.

Do działania programu wymagany jest sterownik ASIO4ALL.

Karta dźwiękowa zintegrowana z płytą główną Gigabyte GA-M57SLI-S4 (Realtek)

Głośniki Logitech X-540

Windows 7 32bity

Cierpliwie czekam na jakiekolwiek sugestie :slight_smile:

Też tak mam, kolega moze uzywać zewnętrznej karty dzwiękowej, datego moze slyszec dzwieki np. z youtube. Guitar rig blokuje nadawanie innych dzwięków z komputera, dlatego mozemy słyszeć tylko jego. Uzywam Guitar Rig 4 Pro od jakiegos roku i przyzwyczaiłem sie do tego. Pozdrawiam. :wink:

Udało mi się dowiedzieć, że kolega ma kartę dźwiękową zewnętrzną. Nie wiedziałem, że to ma znaczenie. Dzięki za cenną informacje :slight_smile: