Gwarancja a dowód zakupu steelseries

Witajcie mam dylemat bo różne opinie krąża po necie co do gwarancji sprzętu komputerowego tej marki w dzisiejszych czasach. Nie mam paragonu ani nie kupowałem sam klawiatury od nich, która jest nowa i chciałem się tu spytać o opnię czy w jakiś sposób przysługuje ta gwrancja? Numer seryjny podobno nie zalicza się jako coś co może posłużyć jako gwrancja, więc raczej mi ona nie przysługuje, prawda?

https://pl.steelseries.com/policies/terms

Z tego co widzę jest to portal wysyłkowy.
Mam wrazenie żeby tu cokolwiek kupić trzeba założyć konto a w kazdym razie na pewno przejść przez cała procedurę tzw. Koszyka. W zwiazku z tym osoba która kupiła tu towar ma na swoim Urzadzeniu informacje o kupnie i zwiazanej z tym opłacie za towar.
No chyba ze nazwa „steelseries” odnosi się do czegoś innego niż powyższy link.

Do tego, ale wystarczy że kupił w sklepie stacjonarnym typu mediaCOŚ i po gwarancji prawdopodobnie, a tak BTW autorze sugeruję wysłać maila do supportu steelseries i zapytać zamiast czytać głupoty :slight_smile:

ma na swoim Urzadzeniu informacje o kupnie i zwiazanej z tym opłacie za towar

(PiSownia Oryginalna)

Na swoim urządzeniu na pewno nie, prawie nikt nie umie przerobić plików cache na użyteczne od kiedy nawet Firefox usunął przycisk „przeglądaj w trybie offline”.

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem.
Na trzeźwo a nie po jednym „sztachu”

A potem przeczytaj swój bełkot

Wydmuchaj ten szajs z płuc co mózg zatruwa zanim cos przeczytasz. Moze potem zrozumiesz co ktoś napisał a wtedy może takich durnot już nie napiszesz, może. Przy okazji. Czytamy całość a nie fragment
:man_facepalming:

A ty o czym piszesz? Wytłumacz ten bełkot.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.