Gwarancja Dell a klawiatura?

Witam,

Cześć,

Zadzwoń jutro a wszystko będzie jasne. Jeżeli klawiatura nie posiada uszkodzeń mechanicznych to wydaje mi się, że nie powinno być problemów z naprawą.

Tak też zrobię, tylko zastanawiałem się, czy gwarancja obejmuje takie rzeczy jak wiadomo klawiatura ma swoją żywotność, a ja dość dużo stukam dziennie w te klawisze z tym, że te nieszczęsne zero używane jest o 90% mniej od reszty i fakt, że nie działa mnie zastanowił. 

Mi wymienili klawiaturę, bo jeden klawisz ciężej się wciskał, więc nie powinni robić problemu. 

Na stronie Della, po wpisaniu service tag masz wszystkie informacje co do gwarancji. Przy zgłaszaniu problemu na infolinii też będzie ich interesował jedynie service tag nic więcej.

No więc tak, z klawiaturą rzeczywiście nie było problemu i przyjechał Pan z serwisu z tym, że … miał ze sobą klawiaturę od 15’ ja mam 17’ więc z wymiany nici dzisiaj miała dojść klawiatura kurierem nie chciałem Pana drugi raz fatygować, ale kurier zadzwonił, że nie dojedzie bo mu samochód nawalił - zdarza się, ale przechodząc do sedna.

Eee nie, masz coś w systemie raczej zepsute moim zdaniem. Próbowałeś na jakimś live cd Linuksa?