Gwarancja dwóch telefonów na jednym paragonie - problem


(Pikouko) #1

Witam! Kupiłem dwa telefony w salonie na kończące się umowy i chcę sprzedać jeden z nich tylko że na paragonie są oba więc gwarancja chyba jest dla obu z tym jednym paragonem... jest jakieś wyjście? nie chce sprzedawać obu.


(SilberPunkt) #2

Xero z paragonu + pieczątka salonu sprzedaży i wypełniona karta gwarancyjna z datą zakupu jak na paragonie powinno wystarczyć. Jeśli to Nokia to wystarczy na 100%.

:roll:


(Pikouko) #3

te dwa telefony to htc i samsung jeśli to ma jakieś znaczenie. zastanawiam się jaki sens ma trzymanie oryginału paragonu skoro on i tak wyblaknie bo paru miesiącach, więc czy nie można po prostu tego skserować i dać do szuflady a będzie na pewno trwalsze…


(Drobok) #4

Ja ostatnio znalazłem w czeluściach mojej szafki paragon z 2006 na sok, 2bilety i piwo i wbrew pozorom nie był on wcale biały (no może trochę stracił na kolorze) :slight_smile:

A co do tematu właśnie takie ksero w wypadku wymagania paragonu się robić powinno :slight_smile:


(SilberPunkt) #5

Wszystko zależy od drukarki/kasy fiskalnej a raczej jej mechanizmu drukującego. Jeśli jest termiczny to paragon wyblaknie. Jeśli jest igłowy - nie.

:roll:


#6

pikouko , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038