Gwarancja karty graficznej

Elo

Mam pytanko, kupiłem kompa w jednym z serwisów komputerowych, komp nie był “seryjny”, ale składany, wszystkie części zamawiali z osobna.

Mam problemy z karta graficzną gf 7600 gt, głownie chodzi o dźwięk - piszczenie, jakie ona wydaje w różnych momentach pracy przy kompie, dodatkowo białe paski na ekranie,

zdziwiła mnie też ocena jej wydajności przez system (viste), jej wydajność to 1/6… ■■■ :?:

Domyślam się, iż może być to problem z chłodzeniem - silent pipe2, które chyba daje dupy :expressionless:

No i zastanawiam się, czy mogę oddać samą kartę na gware, zarówno na paragonie jak i na karcie gwarancyjnej mam wypisane wszystkie części z osobna, włącznie z cenami i okresem gwarancji.

Jednak do kupy kompa składali oni, nie wiem czy będą mieli coś przeciwko?

To tyle, gdyby ktoś miał podobne problemy z tym gf to dajcie znać…

I jeszcze jedno pytanko, gdybym zmienił viste na xp’ka, chociaż viste miałem wgrana od początku, to mogą coś sapać?

Dodam, że obsługa nie jest “najmilsza”.

Ja bym oddał całą bude

Zanieś sprzęt niech naprawiają.

No w sumie, to lepiej byłoby zanieść całego kompa, jednak ci “specjaliści” mają tendencję to ponownego instalowania systemu, w tej chwili na kompie mam programy z licencją na rok, które mogę zainstalować tylko raz na pół roku, więc to nie wchodzi w grę…

No to weź kwit od karty graficznej, wykręć kartę graficzną i zanieś o ile nie masz plomb na obudowie bo wtedy cała twoja gwarancja … :slight_smile: