Gwarancja w Orange

Witam! Zepsul mi sie telefon i zostal oddany do naprawy ile moze max trwac naprawa? I jeszcze jedno, czy powinienem dostac telefon zastepczy?

A nie lepiej było się zapytać serwisanta gdy się oddawało telefon ile to może potrwać czasu?!

PS: Może tak byś chociaż podał markę telefonu oraz co w nim się zepsuło :roll:

ale mi powidzial ze 3 tyg ale nie ma czegos takiego ze musza naprawic w ciagu ilustam tyg? telefon sie nie wlaczal poprostu. najbardziej chodzi mi o telefon zastepczy czy powinienem dostac, czy mam prawo o niego prosic bo w serwsie powiedzieli ze nie ma telefonu zastepczego

Nie rozśmieszaj mnie chłopie :mrgreen:

Niby z jakiej racji mieli by ci go dać. Ich obowiązkiem jest tylko naprawienie telefonu :slight_smile:

Jeśli oddałeś bezpośrednio do serwisu to Ci nie dadzą,a jeśli do salonu

Orange to jak najbardziej się należy.Pamiętaj o tym że ilość telefonów zastpczych jest ograniczona,i może się zdarzyć że zabraknie akurat dlaCiebie :wink:

Jak widać kolega oddał telefon do serwisu :slight_smile:

W salonie Orange możesz taki otrzymać, ale to będzie jakiś stary bez kolorowego wyświetlacza i będzie trzeba podpisac, że jak się go uszkodzi to się zapłąci karę.

Ile ma trwac max. naprawa do już się trzeba było odczytać na karcie gwarancyjnej.

Tyle wiem przynjmniej z doświadczenia.