Gwóźdź do trumny Google Chrome ?


(Seba228215) #1

Tak jak w temacie. Ciekawy artykuł :

http://www.rmf.fm/magazyn/news,9572,google-wprowadzi-oplaty-za-blokowanie-reklam.html


(Mark7) #2

A ja czytałem artykuł (nie pamiętam gdzie to było - ok. 2 m-ce temu), w którym amerykańscy programiści pokazali algorytm dzięki któremu strona internetowa nie jest w stanie wykryć blokowania reklam. Algorytm miałby konkretne zastosowanie jako wtyczka do przeglądarki i działałby całkowicie “niewidzialnie” symulując wyświetlanie reklam.


(Seba228215) #3

I już by się przydał ten adblocker.


(gosciuW7) #4

kiedy ja ostatnio adbocka używem, nie pamiętam.
Reklamy mi nie przeszkają o ile nie jest to pop-up i nie zasłania całej strony, a no i nie jest oczojebne to niech se jest.


(Seba228215) #5

Oglądasz np na openload player i wyskakuje ci nowa karta z usuń wirusa, zaktualizuj wtyczki, wygrałeś iphone… Albo reklama video przed filmem w playerach.


(gosciuW7) #6

ja tak nie mam
i nie znam takiego playera ja to tylko yt cda a na kompie vlc.


(Seba228215) #7

cda-hd.pl Znajdź dowolny film. Masz linki rapidvideo, openload, etc. Odpal link do openload np. I spróbuj odpalić playera. A jaką masz przeglądarkę aktualnie ? Google ?


(krystian3w) #8

Google jak dla mnie zakopał chrome - nie działa u mnie opcja aktualizacji i nie działa narazie żadna z porad jak to naprawić.


(Seba228215) #9

Bardzo prosto naprawić. Zainstalować inną przeglądarkę. xD :blush:


(krystian3w) #10

Tak albo ręcznie ją aktualizować co około 5 tygodni (oczywiście z opcją deinstalacji bo inaczej instalator też wywala błąd).