Haali media splitter - jak usunąć

dzisiaj w all playerze zrobiłem live update i zainstalowało mi kilka kodeków ale nie odtwarzały plików MOV i WMV i to jest wina haali media splittera bo jak włączam tego typu plik to on również się włącza (w filmach MOV działa tylko dźwięk) nie da się go usunąć, w program files go nie ma w dodaj lub usuń programy był ale nie chciał się usunąć to usunąłem ten wpis próbowałem wyszukać za pomocą wyszukaj ale to nic nie dało, jak to usunąć ? Zainstalowałem jeszcze ace mega codeck pack ale nadal nie chce odtwarzać tego

EDIT: Udało mi się go usunąć poprzez zainstalowanie od nowa i usunięcie nadal nie chce odtwarząć tych plików mam qiuick tima, zanim zrobiłem live update wszystko było dobrze

Ja z Haali mam ten problem, że zawiesza mi system. Prawdopodobnie ściągnęło mi się przy ściągnięciu kodeka do formatu RMVB i choć ten program już usunęłam, Haali dalej zakłóca mi system. Mam Vistę. W ogóle to pierwszy raz spotkałam się z czymś takim, do tej pory tego nie miałam (tylko DiviX i Combined Comunity Code Pack) i wszystko było w porządku. Nie mogę tego Haali nigdzie znaleźć, ani w Dodaj/Usuń, ani we Wszystkie programy, ale w dalszym ciągu mi się to wyświetla. Czy ktoś może mi pomóc? Czy tez jedynym wyjściem jest wyczyszczenie dysku i rozpoczynanie od zera?

jak usunac hali media spiltterr

Zainstalować ‘ponownie’ (korzystając z oryginalnego instalatora) i odinstalować.

Albo wyrejestrować np. za pomocą DirectShow Filter Manager.

jak usunac z Otworz za pomoca-Narzedzia konfiguraci pakietu Microsoft Windows Media.Janusz

Dodane 25.11.2009 (Śr) 16:44

Jak usunac z Otworz za pomoca-zbedna funkcie Narzedzia konfiguraci pakietu Microsoft Windows Media.Jestem poczontkujacy.