Hacker na GG grozi ze sie wlamie mi na kompa!

Właśnie na GG (a właściwie na Tlen bo za jego pośrednictwem korzystam z GG) napisał do mnie hacker o numerze GG 566366. Wykryl ze mam win xp i linuksa ale nie wykryl ze linuksa mam nie do konca wgranego bo bez Lilo. Czy Avast i systemowa zapora w WinXP to wystarczające zabezpieczenie??

Hacker grozil ze mi roz**bie system! !!

Jakby ktoś miał Ci się włamać to by to zrobił bez zbędnego gadania. Więc się nie przejmuj… ktoś Ci zrobił głupi żart… 8)

Pozdrawiam 8)

Tym bardziej, że “hacker” nie pisałby Ci o tym, tylko to zrobił - Troll jakiś i tyle - zresztą napisz do zespołu GG zgłoszenie o tym - podaj treść wiadmości i numer klienta i się zdziwi jak jego numer GG przestanie istnieć :slight_smile:

Grozil ze jak mu nie dam numeru GG to sie włamie. Ale po co mu moj numer?? Ma super-prosty. Firewall to systemowy (z SP2) nie wystarczy??

Dla pewności - lepiej zainstaluj Kerio lub Outposta - są po prostu skuteczniejsze. A systemową wyłącz. I tyle. Zablokuj gościa.

Napisz mu ze “N00bson jesteś, hacker nie mówi że atakuje, mały kretynku”

Otóż to!!

juz mam Kerio

ja bym się wogóle takim gościem nie przejmował :mrgreen: pewnie twój jakiś znajomy chciał cię nastraszyć 8)

pozdro :wink:

Ale kto by chciał mój numer mając super-łatwy??

Pewnie chciał HASŁO do numeru :mrgreen: