Hacker na GG grozi ze sie wlamie mi na kompa!

(Kpc21) #1

Właśnie na GG (a właściwie na Tlen bo za jego pośrednictwem korzystam z GG) napisał do mnie hacker o numerze GG 566366. Wykryl ze mam win xp i linuksa ale nie wykryl ze linuksa mam nie do konca wgranego bo bez Lilo. Czy Avast i systemowa zapora w WinXP to wystarczające zabezpieczenie??

Hacker grozil ze mi roz**bie system! !!

(Mister Wojtek) #2

Jakby ktoś miał Ci się włamać to by to zrobił bez zbędnego gadania. Więc się nie przejmuj… ktoś Ci zrobił głupi żart… 8)

Pozdrawiam 8)

(Mayster X) #3

(Monczkin) #4

Tym bardziej, że “hacker” nie pisałby Ci o tym, tylko to zrobił - Troll jakiś i tyle - zresztą napisz do zespołu GG zgłoszenie o tym - podaj treść wiadmości i numer klienta i się zdziwi jak jego numer GG przestanie istnieć :slight_smile:

(Kpc21) #5

Grozil ze jak mu nie dam numeru GG to sie włamie. Ale po co mu moj numer?? Ma super-prosty. Firewall to systemowy (z SP2) nie wystarczy??

(boczi) #6

Dla pewności - lepiej zainstaluj Kerio lub Outposta - są po prostu skuteczniejsze. A systemową wyłącz. I tyle. Zablokuj gościa.

(LiL Banana) #7

Napisz mu ze “N00bson jesteś, hacker nie mówi że atakuje, mały kretynku”

Otóż to!!

(Kpc21) #8

juz mam Kerio

(Tranzit2) #9

ja bym się wogóle takim gościem nie przejmował :mrgreen: pewnie twój jakiś znajomy chciał cię nastraszyć 8)

pozdro :wink:

(Kpc21) #10

Ale kto by chciał mój numer mając super-łatwy??

(Igorenek) #11

Pewnie chciał HASŁO do numeru :mrgreen: