Hacktool - jak to usunąć na stałe?

Norton przy skanowaniu wykrywa mi Hacktool, na koniec stosuję się do zaleceń Nortona i wszystko wydaje się być ok.

Mimo to komp jest zmulony i przy kolejnym skanowaniu znowu wykrywa mi to samo:(

jakie logi wrzucić do sprawdzenia?

Daj te logi :slight_smile:

Daj log z -----> ComboFix.

:slight_smile:

log z HijackThis:

http://wklejto.pl/6693

lub tak

fix w hijackthis

pokaż log z Combofix

Log wyglada na czysty

usuń ręcznie folder C: \Qoobox , usuń instalkę Combofix z dysku.

Przeczyść komputer Ccleanerem

Wykonaj optymalizację autostartu

Wyłącz i włącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach. Instrukcja

Przeskanuj obszar mojego komputera http://www.kaspersky.pl/virusscanner.html (uruchom przez IE) Daj raport z niego na forum

lub

Dr.WEB CureIt!

mam jeszcze jeden problem, po włączeniu kompa i przeglądarki internetowej (korzystam z Opery) mam bardzo wolny net. a jak wejdę w połączenia sieciowe i zrobię napraw to połączenie to już jest ok (bynajmniej tak mi się wydaje bo mogę korzystać z neta).

czy coś jest nie tak z moją kartą czy sterownikami? czy raczej problem może być po stronie dostawy internetu?

z góry dzięki za sugestie :slight_smile:

Napisz o tym problemie W dziale Sieci

System bez wirusów

:slight_smile:

ok dzięki. tak zrobię.

wracam jednak bo problem z hacktoolem się nie skończył. zrobiłam skan nortonem i znowu go wykrył. nie usuwałam go jednak tylko zrobiłam skan kasperskim. i wrzucam raport. proszę o pomoc.

Pobierz The Avenger

wklej do niego ten tekst:

Folders to delete:

C:\System Volume Information\_restore{F415732B-F4FC-4CC1-B044-B961B23E0941}\RP11

C:\System Volume Information\_restore{F415732B-F4FC-4CC1-B044-B961B23E0941}\RP4

kopiuj to i klikasz na Paste Script from Clipboard wybierasz Execute oraz Potwierdzasz i zgadzasz się na restart klikając OK.

Kasujesz ręcznie z dysku plik: C:\Avenger\backup.zip i wklejasz na forum raport: C:\avenger.txt

Wszsytko sie usuneło

Powinno być ok

:slight_smile:

ok wielkie dzięki :slight_smile: