HackTool RootKit - nie działający pendrive

Witam!

Kupiłem sobie pendrive. Ładnie pięknie działał, tylko, że przyszedł do mnie kolega ze swoim pendrivem no i miał na nim HackTool RootKita. Zaraził mi mojego kompa, więc usunąłem go combofixem. No i mój komp jest czysty, qmpla pendive też, ale z moim nowym pendrivem są problemy. Gdy wkładam go do jakiegokolwiek portu USB (sprawdzone na 3 kompach) to w moim komputerze nie pojawia się ikonka nowego napędu, ale w “Bezpiecznym usuwaniu sprzętu” go widzi. Mogęnormalnie go dołączyć. Żaden program typu Total Commander go nie wykrywa. NIc nie mogę na niego skopiować :confused: Proszę o pomoc.

No ale niestety adminowi Monczkin nie spodobał się tytuł mojego posta więc go wyrzucił do kosza, dlatego piszę jeszcze raz to samo.

Podałem wcześniej loga z combofixa i huber2t kazał mi zrobić skrypt o treści:

Folder::

C:\32788R22FWJFW

Registry::

[-HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft\windows\currentversion\explorer\mountpoints2{64bcfbee-bf93-11dd-8c58-0013d4d56a8d}]

Zrobiłem to, zapisałem jako CFScript.txt i przeciągnąłem na ikonkę combifixa. Dłuuuugo myślał zanim się uruchomił. No ale zadziała i wypluł takiego loga:

http://wklej.org/id/29537/

Niestety rozwiązanie huber2t nie pomogło. Co teraz? Czekam z utęsknieniem na odpowiedzi.

Czy w chwili kiedy skanowałeś Combofixem miałeś podłączony pendrive, jeśli nie to podłącz pendrive i przeskanuj Kasperskim ale wcześniej

Log wygląda na czysty.

usuń ręcznie folder C: \Qoobox oraz instalkę Combofix z dysku.

Przeczyść system oraz rejestr CCleaner

Wykonaj optymalizacje Autostartu

Wyłącz i włącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach. Instrukcja

Przeskanuj obszar Mój komputer Kaspersky Online Scanner Przeskanuj system daj raport na forum

lub Dr.WEB CureIt!

W chwili kiedy skanowałem Combofixem miałem podłączonego pendrive’a.

Co do pleceń które Pan zaproponował. Dr.WEB Cureit zawiesza mi się po uruchomieniu, a kasperskiego nie moge pobrać :confused: Więc nie mam loga. Najgorsze w tym wszystkim, że żaden program nie widzi tego pendrive. W Moi Komputerze nie pokazuje się nowa ikonka dysku. Używam Norton Internet Security 2009 i ten antywirus też go nie widzi. Total Commander także odpada. Już nie wiem co mam robić. A najgorsze jest to, że ten pendrive miał być na prezent dla mnie od mojej dziewczyny :confused: Macie tam jeszcze jakieś pomysły?