Haczyk w aukcji - Laptop z allegro

Witam . To prawdopodobnie będzie pierwszy większy zakup mój na allegro.pl . Chodzi o tego laptopa :

http://www.allegro.pl/item406806789_hp_ … _2571.html

Allegrowicz ma dużo pozytywów a ostatni negatyw miał 6 miesięcy temu .

Laptop ma bluetootha , IRDE , czytnik kart pamięci i WiFi na czym mi bardzo zależy

I moje pytanie : czy opłaca się kupować ? Czy nie ma żadnego haczyka ?

Pozdrawiam

99% komentarzy to pozytywy.

Wiesz, dla mnie np. to mało. Zawsze jest ten 1% :smiley:

Ale może sprawa się wyjaśni albo ktoś się pomylił, cóż komentarz pozostaje chyba, że go unieważnią.

Ja bym kupił :slight_smile:

Fajny laptop ;]

PS Przejrzałem jego negatywy :smiley: Była nawet wzmianka o mafii xD

12 negatywów i większość dotyczy zakupionych u niego laptopów, ja bym nie ryzykował.

Jest jeden zasadniczy :arrow: sam sprzedający.

super sprzedawca można zarykować

mati75 , nie SuperSprzedawca tylko Sklep :)… znam przypadki kiedy za przeproszeniem dzieci wystawiają komentarze bez sensu, przez niecierpliwość, więc to mógł być taki wybryk :slight_smile:

Pozdrawiam!

Też przeglądałem negatywy . Ale to nie 1 % , z 2400 komentarzy 24 to 1 procent a tu jest 12 czy 13.

Do końca aukcji Godzina i 8 minut . Mam nadzieje że Nikt nie będzie licytował i uda mi się kupić .

I jak wygrałeś aukcję ?:>

analizując wypowiedźi autora tematu, sądze że nie jest posiadaczem tego hp’ka.

Zbieżność pseudonimu pioters19 oraz złożenie oferty tuż godzine przed końcem przekonuje mnie że nie wygrał.

Poszukaj coś w ofercie sprzedającego, bo z tego co widzę posiada takie same lapki na sprzedaż, więc nie stresujemy sie niepotrzebnie 8)

TO nie moje konto Pioter19 .

Później dopiero zobaczyłem że bateria trzyma 30 minut i jakoś zniechęciło mnie to

Baterię, można zawsze kupić ;]

Ale to 1/3 cena laptopa . Widziałem komentarze z aukcji to nie które lapki idą całkiem tanio .

Patrzyłem inne aukcje ale bardzo zależy mi na tym WiFi u Bluetoothu.

No cóż , będe musiał poczekać na inne aukcje .

Chciałem zalicytować w tej aukcji :

http://allegro.pl/item405980579_centrin … fi_xp.html

ale odstraszył mnie brak nazwy . Co myślicie ? Czy to laptop firmy No -name ?