Hakerstwo na gg

mam taki problem

ktos dla zartow wszedl na moje konto gg

i wysylal wiadomosci do innych osob z tego konta

chce sie dowiedziec czy za pomoca archiwum gg mozna dowiedziec sie jakie ip bylo o danej godzinie

poniewaz “haker” nie wszedl do mojego kompa tylko to byl napewno jeden z moich znajomych u ktorych mam swoje gg zainstalowane

i poprostu prostym programem znalazl haslo w systemie i wszedl na to konto

ja sam mam taki program na kompie ale to w razie stracenia hasla

wiem ze nieaktywne ip trudno odnalez ale moze ktos wie jak to zrobic

uzywalem juz komendy netstat w cmd ale to jest skuteczne na aktywnych polaczeniach

bardzo prosze o pomoc ![-o<

i sorki ze niema polskich znakow ale w ang jestem aktualnie

pozdro eSTevo

Odbierałeś jakieś pliki które ci przesyłali kumple ?

@eSTevo… Jeśli Dana osoba korzystała z twojego konta GG nie na twoim komputerze to nie sprawdzisz tego… Każdy komputer ma oddzielne archiwum GG / Kontaktów / Wiadomości… O ile się nie mylę…

Przepytaj żartownisia ewentualnie poszperaj na Komputerze u niego za jego zgodą… Możesz wejść na GG u delikwenta, wejść na swoje konto i wtedy przeczytać archiwum… O ile go nie wyczyszcza to nakryjesz ^^ Bo na pewno będą znane ci Numery…

Żeby bardziej zrozumiałe było to co napisałem wcześniej Archiwum z Twojego Komputera z którego Ty korzystasz zapisuje tylko to co Robisz na Swoim komputerze i co piszesz w GG na swoim komputerze-… Nie na komputerze innych osób. Musiałbyś osobiście wejść na dany komputer z którego odbywały się rozmowy… Jeśli źle napisałem to proszę mnie poprawić ^^ Ewentualnie tak jak post wyżej mogłeś coś pobrać co zawiera w sobie program spisujący wszystkie kombinacje klawiszowe które wciskasz w ciągu dnia… Potem zostało wysłane do tego który ci to wysłał i szuka haseł…

ja o tynm wiem

ale jezeli dostal bym sie do archiwumkogos do kogo “hacker” pisal czy wtedy dalo bysie go odnalez

a w sparawie robala to raczej nie(a moze), ale sam wolal bym uzyc prostego gghack

@sicu nie i napisalem ze wiem ze powinno sie wyszukaiwac ip w ten sposob przez cmd

Hmmm… Jedyny sposób jaki ja znam to nie po przez Archiwum :

Musisz mieć zainstalowane Power GG, włączyć funkcję inwigilator. Warunek jest taki że masz go w swojej liście kontaktów i posiada status “dostępny” lub co najmniej “zaraz wracam”. Po uruchomieniu inwigilatora otrzymujesz jego numer IP. No i dalej są programy do śledzenia IP.

Programów do śledzenia nie znam… Nie korzystałem nigdy… A co do Power GG nie jestem pewien na 100%… Na coś takiego co ty potrzebujesz prawie w ogóle sposobu nie ma… Jest jeden warunek… Musisz mieć na swoim komputerze wyłączone GG i Power GG odpalić u kogoś innego gdy twoje konto będzie “Dostępne” bądź “zaraz wracam”. Chodzi o to że jak Delikwent wejdzie na twoje Konto a ty w tym czasie będziesz u znajomego zobaczysz że ktoś jest Dostępny… Następnie Power GG… Inwigilator… i IP…

Nie koniecznie. Jeżeli osoba ma uruchomioną opcję ‘‘Włącz przesyłanie plików’’ (p2p) to można z łatwością sprawdzić IP klikając na kontakt PPM ->Informacje :). Oczywiście w nowszych wersjach komunikatora Gadu-Gadu.

BTW.

Na drugi raz nie zalecam zakładania GG u takich znajomych gdyż może się to źle skończyć dla Ciebie. Mogą Cię np. w coś wrobić z czego Ty możesz mieć nieprzyjemności.

poprostu do jednej osoby sie pomylilem

narazie to byly zarty ale co potem?? :shock:

dobra dam sobie spokoj

zmineie haslo do serwera i to wystarczy

dzieki serdeczne wszystkim za pomoc =D>