Hałas

Mam dosc glupi problem z wiatraczkiem na karcie graficznej GeForce 3 Ti, ktory chodzi najglosniej ze wszystkich podzespolow w moim kompie i zaczyna mnie to irytowac :-x

czy da sie z tym cos zrobic ?

Jakies pomysly majsterkowiczow ?

Czy ta karta moze chodzic bez wiatraczka ?

Jakie sa wasze porady ? Wykrecic go ? Zaizolowac obudowe ? Naoliwic ? jesli tak to jak ? albo … zmienic karte ? HELP BO OGLUCHNE :stuck_out_tongue:

mozesz zmienic na sam radiator i pasywne chlodzonko jakies dobre ja polecam zalmana(miedziany) takie wlasnie mam zmienilam bo juz mialam dosyc tych wentylatorkow wiesz w obudowie mam 2 i na procku+zasilacz za duzy haalas sie robil a pasywne chlodzenie nieejest zle pod warunkiem ze nalozysz pasty srebnej i wszytko ladnei docisniesz i jest oki saam podkrecam mojego radeonka i jest wszyko oki na tym chlodzeniu :wink:

Dobra ale ja nic nie podkrecam, pytam sie jedynie o karte graficzna i wentylator do niej ;/

No to dlatego że nic nie podkęcasz dostałęś odpowiedz od Kamcia że może chodzić bez wentylatora ale musisz założyć dobre chłodzenie pasywne (chłodnica bez wentylatora) lub możesz wymienić sam wentylator który po kilku miesiącach znowu zacznie warczeć wybór należy do Ciebie.

to mnie robzwiło:

No bez wykręcenia nic niezdziałasz :lol:

Jak mozesz zaizolowac obudowe :?: :lol:

Naoliwić, sie da, ale to przeczy temu czy masz go wykręcić! Ściągasz wiatrak i z jednej lub drugiej strony pod naklejką jest otwór do bebna wiatraka, kropelka oleju(Kujwaski :smiley: ) zaklejasz znów :)Żadna filozofia :wink:

Niegadaj ze zmienisz karte z podou wiatraczka na niej :lol:

Popieram Zbycha, jesli niekrecisz to pasywne Ci wystarczy :slight_smile: Mozesz walnąć jakis radiator z procka, of corse wcześniej go modyfikując deczko lub pujśc na łatwizne :wink: I kupic sobie to…

http://www.4max.pl/produkt.asp?g=25&gg=19&id=40

spokojnie wystarczy dla twojej grafy :wink:

pozdroo Mario :wink:

:smiley: Mario, pisalem to bo tez mialem beke i niewiedze co z tym fantem zrobic, ale dzieki takim loodziom jak Wy, jestem w stanie juz podjac jakies dzialania :smiley: