Half Life 1 oraz 2

Witam.

Kupię dwie części Half Life w postaci nowych kodów steam bądź steam giftów.

Propozycję proszę zamieszczać w temacie.

Proponuję zaczekać do czasu letniej wyprzedaży Steam, która ruszy już niedługo (nieoficjalnie 15 lipca, ale radzę obserwować stronę Steama, bo może być i wcześniej). Wtedy kupisz obie gry za przysłowiowe grosze.

Albo allegro: http://allegro.pl/listing/listing.php?s … m&buyNew=1

Dziękuję Freeq za poradę, więc poczekam i będę miał sklep steam na oku.

@srrs

Na Allegro w tej chwili jest drogo. W ubiegłorocznej zimowej wyprzedaży WSZYSTKIE części Half-Life (1 i 2 + dodatki do obu) można było kupić za 7 euro, a więc za niecałe 30zł :slight_smile: Identycznie będzie i na letniej, która tuż tuż :slight_smile: Tak jest praktycznie co wyprzedaż. Po co przepłacać :slight_smile:

Half life 1 jest razem z counter strike

Kupiłem jakiś czas temu pakiet CS 1 Antologię…

http://store.steampowered.com/sub/41/?l=polish

i co prawda jest Half Life 1, na liście w bibliotece…i pobrany również, ale należy go kupić/aktywować by pograć, bo on nie wchodzi w skład paczki.

Zależy mi na obu częściach, z tego powodu iż, chcę pograć w mody, stworzone na silnikach tych gier…a one właśnie wymagają posiadania obu.

Na dniach ma ruszyć letnia wyprzedaż więc nie ma problemu.

Nieoficjalnie chodzi info, że być może już w czwartek :slight_smile:

EDIT : Na Steamie są właśnie promocje na wszystkie Half-Life za 6,99 euro. Na Summer Sale raczej taniej nie będzie, ale jeśli przykładowo ktoś nie ma teraz kasy, to można poczekać ponieważ w identycznej promocji HL będzie podczas letniej promocji :slight_smile: Można też kupić każdą cześć i dodatek osobno, dosłownie za grosze, bo taka gra za 2 euro to prawie jak za darmo :slight_smile:

Half-Life jest w przecenie na steamie ;).

Dziękuję za informację.

Status misji: Complete!

Half Life Complete!

Z mojej strony, temat został wyczerpany.

Pozdrawiam!

Cieszę się, że to znalazłem, też sobie kupię HL2 :slight_smile:

Ahh nareszcie powróce do czasów HL 2 :slight_smile: