Half Life 2 i Rapala Fishing - POMOCY!


(Zadzior1990) #1

Witam...

Mam mały problem... moze najpierw zaczne od Half Life 2... gra chodzi płynnie wszystko okey do póki nie dojde do pierwszego autosave wyskakuje mi błąd i nie mam pojęcia co on oznacza

.... Teraz Rapala Fishing ... podczas ładowania menu wyskakuje błąd... (wszystkie najnowsze sterowniki mam zainstalowane) KARTA GRAFICZNA : iNTEL® 82915G/GV/910GL Express Chipset Family... oto ten błąd :

Pozdrawiam i Dziękuję za pomoc ! :up:


(Koks497) #2

Troche maly ten screen ... ?

A gra orginalna jest w ogole ?


(Zadzior1990) #3

Gra jest oryginalna...

Inny Screen

01d0a8f332ddc662.jpg

Pozdrawiam !


(michalj82) #4

Wygląda na to, że masz jakiś błąd biblioteki Visual C++. Możliwe, że winna po części jest też zintegrowana karta graficzna.


(Zadzior1990) #5

Hmmm gra The Godfather tez nie powinna mi pójść... a chodzi mi płynnie... kumplowi mającemu 3 razy lepszy sprzęt (karte grafiki również)... nie chodzi ta gra więc sam nie wiem co jest grane :shock: Pozdrawiam :smiley:


(Arekdbz) #6

spróbuj ponownie zainstalować, powinno pomóc ( mi pomogło ) :wink:


(Ford Fokus) #7

sp2 jest?


(Zadzior1990) #8

Gry instalowałem ponownie ale to nic nie dało :frowning: a SP2 jest :slight_smile: Pozdro


(Miromaxi) #9

Mam podobny problem i nie wiem co z nim zrobić. Pierwszą planszę przeszedłem bez problemów a w kolejnych wyskakuje mi w/w bład pliku hl2.exe. Przeinstalowanie gry, a później i windowsa ale nic nie pomogło.

U mnie gra wyłącza sie po ok 15-30 minutach niezależnie w którym jestem miejscu na planszy. Po ponownym uruchomieniu gra ponownie działa przez 15-30 minut.

MOJE UWAGI : Zauważyłem, że problem ten pojawia się gdy jestem na planszy z "dużym otwartym terenem".

Mam: Windowsa XP Home SP2, Kartę Graficzną ATI Radeon 9600, 256 MB RAM, Antywirusa Kaspersky 6 (wyłączam go gdy gram w grę), Płytę główną firmy Jetwy KT 333.