Half-Life 2-Potral dostępny! :D Tylko jak?

http://www.cdaction.pl/?strona=newsy&newsid=3879

http://www.primotechnology.com/2007/10/17/half-life-2-portal/

-Ktoś już próbował? I czy to jest za friko…

Cienkie to jest, grałem chwilę u kumpla, to było dołączone do Orange Box’a

Za free tego raczej nie ściągniesz, a moim zdaniem to nawet nie warto by było :stuck_out_tongue:

Bo bardzo przeciętne :slight_smile:

WizZz jeśli twierdzisz, że Portal jest grą cienką to Crysis ma grafikę jak Wolfenstein 3D :D. A ta przeróbka jest naprawdę warta uwagi.

Dla mnie ta gra nie jest warta uwagi, szczególnie że trzeba “chyba” kupić Orange Box’a żeby pograć.

Nawet nie chodzi mi o to że ma grafikę brzydką, ale jakoś dziwnie się gra :stuck_out_tongue:

W każdym razie ja za free tej gry nigdzie nie widziałem :stuck_out_tongue:

Za to Episode Two jest super :smiley:

Ta gra jest dostepna tylko wraz z orange box’em :):):slight_smile:

To jest gra logiczna , zaden shooter :slight_smile:

Przeszedłem i w sumie gierka fajna, można się zawiesić, ale strasznie krótka i na pewno nie ma sensu wydawać na to pieniędzy. Ja grałem w “darmową”, bo mam konto z hl2, a taką bzdurę jak Portal powinni za free dodać jako jeden z modów opartych na silniku hl2.

Wiem, zresztą idiota[że się tak wyrażę] też może mieć problemy z przejściem samego Half Life’a 2… xD Czasami zdarzają się fajne zagadki.

Właśnie portal może teraz być w samym Half Life 2.

Jak ma się HL2 to Portal nie ejst darmowy. Można go kupić jako czesc zestawu Orange Box lub osobno za $20.

m4rciniak A co zrobiłeś pod koniec 19 komory testowej?

Nie pamiętam, co gdzie było. Jeśli chodzi o ostatnią komorę, w której chcą cię zabić i jedziesz na platformie prosto w ogień, to zrobiłem jeden portal na górze w ścianie (chyba, ew. na suficie. W każdym razie gdzieś w bezpiecznym miejscu) a drugi z lewej strony na ścianie poniżej platformy i skoczyłem w niego.

A co potem zrobiłeś?

Żeby się dostać wyżej musisz postawić jeden portal na ścianie przy samym suficie, drugi przy samej krawędzi na podłodze. Wchodzisz w ten w podłodze, wylatujesz tym przy suficie i znowu wpadasz w ten w podłodze - w ten sposób przyspieszasz i tym razem górny portal wyrzuci Cię na drugą stronę.

Czyli mam rozumieć, że uciekłeś i ukończyłeś grę? Sorki za te pytania ale nie byłem pewien czy uciekałeś czy tylko się spaliłeś.

Omg… Tak, uciekłem, zabiłem bossa i ukończyłem grę.