Half-life 2

Witam ,

mam gre Half-life 2 …orginalna kupoina w sklepie …

Niedawno instalowalem swiezy system …no i teraz zachcialo mi sie zagrac w nia a tu zonk…

Przy instalacji wyskakuje ,ze plik cfg jest uszkodzony ale instalka idzie dalej .

Gdy proboje wlaczyc gre to wyswwietla sie ,ze plik cfg jest uszkodzony i program Half-Life 2 musi zakonczyc swoja prace …

Plyta jest porysowana i po sporych przejsciach …probowalem robic obraz iso …tez nieporadzilo …probowalem juz wszystkiego no i lipa .

Niemam zamiaru kupywc jeszcze raz tej gry …i dlatego mam do was prosbe ,moze ktos mi przeslac plik cfg ?

Prosil bym was bardzo …moze zadziala jak nie to lipa …

Dodam ,ze na starym systemie dzialalo bez zazutow i instalowalo sie normalnie …

pozdrawiam.

Hmmm… A wymiana kopii w sklepie :?: Nie wiem jak w Niemczech, ale w Polsce za okazaniem paragonu przez jakieś 2-3 miesiące od daty zakupu jest mozliwa.

nieda rady gra jest tak porysowana ,ze wiadomo ,ze ja zniszczylem wiec niewymienia …a pozatym gre kupilem ponad pol roku temu 8)

Wydaje mi się, że możesz ją ściągnąć z P2P, jako kopię zapasową…

Tak jest w Polskim prawie, ale w Niemczech… :roll:

jak dlamnie to przeciez majac konto steam a takie dostales z plyta… mozesz poprzez steama sciagnac gre… ja tak ssam i jest taniej bo kupielm samo konto za 69 zeta w dni premiery

odpada moj limit miesieczny to 1500mb …niema mowy o takich zeczach …

prosze was tylko o ten malutki pliczek …

Dobra, ja ci dam ten plik, tylko powiedz mi ile ma mb i czy jest blad wyskakuje na poczatku instalacji czy w srodku czy pod koniec (najlepiej podaj %) Ale dam ci go jutro oki? (tj: 01.09) bo teraz musze spadac

Wyskakuje w 47 % instalacji ;/

Znajduje sie w katalogu hl2 i nazywa sie cfg … i ma 16.9 kb …

Czyli nic .

Reszte przesle na pw …Dziekuje ci :slight_smile:

pozdrawiam.

to daj mi swoj adres poczty.

Problem został już wczoraj rozwiązany.