Half-life 2

(Koks497) #1

Witam ,

mam gre Half-life 2 ......orginalna kupoina w sklepie ....

Niedawno instalowalem swiezy system ....no i teraz zachcialo mi sie zagrac w nia a tu zonk....

Przy instalacji wyskakuje ,ze plik cfg jest uszkodzony ale instalka idzie dalej .

Gdy proboje wlaczyc gre to wyswwietla sie ,ze plik cfg jest uszkodzony i program Half-Life 2 musi zakonczyc swoja prace ...

Plyta jest porysowana i po sporych przejsciach ....probowalem robic obraz iso ....tez nieporadzilo ....probowalem juz wszystkiego no i lipa .

Niemam zamiaru kupywc jeszcze raz tej gry ....i dlatego mam do was prosbe ,moze ktos mi przeslac plik cfg ?

Prosil bym was bardzo ....moze zadziala jak nie to lipa ...

Dodam ,ze na starym systemie dzialalo bez zazutow i instalowalo sie normalnie ....

pozdrawiam.

(system) #2

Hmmm... A wymiana kopii w sklepie :?: Nie wiem jak w Niemczech, ale w Polsce za okazaniem paragonu przez jakieś 2-3 miesiące od daty zakupu jest mozliwa.

(Koks497) #3

nieda rady gra jest tak porysowana ,ze wiadomo ,ze ja zniszczylem wiec niewymienia ....a pozatym gre kupilem ponad pol roku temu 8)

(Michalkwiecinski) #4

Wydaje mi się, że możesz ją ściągnąć z P2P, jako kopię zapasową...

Tak jest w Polskim prawie, ale w Niemczech... :roll:

([alexsus]PL) #5

jak dlamnie to przeciez majac konto steam a takie dostales z plyta... mozesz poprzez steama sciagnac gre... ja tak ssam i jest taniej bo kupielm samo konto za 69 zeta w dni premiery

(Koks497) #6

odpada moj limit miesieczny to 1500mb ...niema mowy o takich zeczach ...

prosze was tylko o ten malutki pliczek .....

(Matisleszno) #7

Dobra, ja ci dam ten plik, tylko powiedz mi ile ma mb i czy jest blad wyskakuje na poczatku instalacji czy w srodku czy pod koniec (najlepiej podaj %) Ale dam ci go jutro oki? (tj: 01.09) bo teraz musze spadac

(Koks497) #8

Wyskakuje w 47 % instalacji ;/

Znajduje sie w katalogu hl2 i nazywa sie cfg .... i ma 16.9 kb ......

Czyli nic .

Reszte przesle na pw .....Dziekuje ci :slight_smile:

pozdrawiam.

(Matisleszno) #9

to daj mi swoj adres poczty.

(system) #10

Problem został już wczoraj rozwiązany.