Half Life 2

Witam…juz jutro nadchodzi totalny pogrom (16.11.2004)…tak mowa tu oczywiscie o Half Life 2…juz jutro ide po niego do Media Marku…mmmm…mam nadzieje ze nie pozaluje…ekhmm…NIE POZALUJE…to jest produkt skazany na sukces!

Czy wy tez zakupicie ?? ja napewno

Patricko jutro w sklepach 2 tyg. temu na torrencie :smiley: :smiley:

Zobaczymy jaki sukces odniesie ,

Mnie tam takie gry nie jarają 8)

Wole NFS:U2 GTA:VC itp :lol:

Ty wolisz kierownicę a ja łom! :stuck_out_tongue:

Jednym i drugim można zabić,ale inne doznania :smiley:

Żeby tam Ciebie nie zdeptali :stuck_out_tongue:

Ja postaram sie ja kupic :smiley: Lubie ten rodzaj gry :lol:

Gra wyszła,recenzje rzucają na kolana a na forum cisza! :shock:

jeszce jej nie mam ale juz niedlugo :stuck_out_tongue: :lol:

A ja może ją kupie na urodzinki bo teraz brak kasiorki

Z tego, co wiem, gra jest świetna, warto wydać na nią 130zł, warta polecenia, jest na 5CD.

A nie ma wydania na DVD?

jest na dvd :wink:

wlasnie odpaliee gre na moim poczciwym MX4oo, 800x600 medium/low i chodzi extra, płynnie, przycina sie jedynie przy doładowywaniu map, ale to raczej z winy ramu :wink:

Gra poki co jest dlamnie ciekawa, a plynnos az mnei cieszy, zobaczymy co bedzi dalej :wink:

Niema co MX4oo to good grafa jak na swoj wiek :smiley:

Ja juz ja posiadam od kilku dni…i gram jak porabany ;)…oczywiscie mam oryginala…mialem ja w dniu premiery…trudno bylo sie zarejestrowac bo tlumy na STEAM byly…ale sie udalo i mykam jeszcze w CS: Source…nie nawidzilem CS…ale Source to zmienil…grafa powala…

Jednak ludzie z VALVE dokonali cudu…tego nie bylo jeszcze nigdzie…nawet w Far Cry’u…Half Life rzuca na kolana i jest warte wydania tych 139zl !!

Kupujcie bo gra jest tego warta! !!

Po emotikonce wychodzi na to ,że wersja DVD jest “oryginalna inaczej”? :smiley: a ja pytałem na serio!

"…gra będzie kosztować okolo 139zl oraz zawierac 5 plyt CD. Gra ukaże się też wersja kolekcjonerskiej za 329 zł, wraz z płytą HL2 DVD zawierać będzie:

Counter-Strike: Source – Kolejna generacja najlepszej sieciowej gry akcji

Half-Life: Source – Cyfrowo poprawiona wersja pierwszej części gry

Darmową koszulkę z limitowanej edycji (rozmiar XL)

Przewodnik Primy po Half-Life 2 – Informacje o postaciach, tworzeniu gry i ponad 100 rysunków"