Halle Berry i sześć palców :-)

icon_hahaha.gif

Ale jaja. Nie wiedziałem o tym :lol: :lol:

ejjj… to chyba fake ! :wink:

wogóle by mi to nie przeszkadzało 8)

o ile resztę ma jak Pan Bóg przykazał :lol:

Coś mi śmierdzi, popatrzcie na palec 1 i 2 na zdjęciu na samym dole, wyglądają jakby to był 1 palec :o , ale co tam z 6 palcami też można żyć :smiley:

wigrus albo to są dwa palce “zklejone” albo ona ma tam coś włożone i to tylko tak wygląda :lol:

:? Szczerze mówiąc to nie widze tego linka/zdjęcia z którego tak się śmiejecie :slight_smile: Czy mógłby mi go ktos podać? :smiley: Równierz bym zobaczył :smiley:

http://img301.imageshack.us/img301/6485 … 0016te.jpg 8)

być może ja się nie spieram kto ma racje, ale fajnie wygląda :lol:

Dzięki boczi :smiley:

Fascynujące :smiley: Mój tata mi opowiadał, że jak Turki najechały na Europe, to zabiły jakiegoś Polskiego króla [nie pamietam kogo] i ucieli mu głowe i wbili na włócznie…

…i wiecie jak jego żona rozpoznała jego ciało? Właśnie po 6 palcach w lewej [chyba] nodze :smiley:

P.S: Mogłem cos pokręcić, ale naprawde nie pamietam :smiley:

Pewien polski piłkarz (reprezentant kraju z tego co pamiętam) też miał 6 palców u nogi, ale nie pamiętam jego nazwiska, w każdym bądź razie dawne dzieje :slight_smile: A co do Halle to mi to wygląda na brukowiec więc wniosek nasuwa się sam :wink:

Łatwo taki nędzny fotomontaż zrobić… :wink:

Mi też się zdaje, że to fotomontaż, bo ten “przedziałek” między 1, a 2 jakiś taki lipny.

PZDR

Nie znam się na niemieckim, ale z tego co widzę tak pojawia się słowo “seks”, możecie ten artykuł przetłumaczyć na polski? :smiley:

Tomku, to nie jest po Niemiecku :roll:

Złączono Posta : 01.08.2005 (Pon) 21:47

Widać że to fotomontarz… i to nędzny

A po jakiemu? :?

Jakiś skandynawski język, może duński :? :? :?

Ewentualnie holenderski :?