Hamachi 2.x - jak wyłączyć uruchamianie przy starcie?

Witam ! Myślałem, że to będzie takie proste a nie jest :slight_smile: Otóż próbowałem już wyłączyć wpis Hamachi w autostarcie, grzebałem w opcjach ale to nic nie daje, Hamachi i jego sieć ciągle włącza się przy starcie systemu. Chcę to wyłączyć ponieważ nie używam tego programu często i nie chce mi się go wyłączać za każdym razie przy starcie. Mój system to Windows 7 64-bit a wersja Hamachi to 2.0.3.89. Wiem, że w starszej wersji uruchamianie przy starcie można było wyłączyć ale tutaj ? Proszę o pomoc !

Witaj-moze to coś podpowie

http://komputery.spryciarze.pl/zobacz/j … ie-systemu

Pobierz stąd: http://technet.microsoft.com/en-us/sysi … s/bb963902 - autoruns, uruchom i odznacz program związany z Twoim Hamachi.

Nic nie musisz pobierać… Start > I w tym pustym oknie na dole pod “wszystkie programy” > msconfig > i w usługi i uruchamianie szukasz hamachi

-=RaFaL=- Właśnie to już robiłem i nadal się włączało. W końcu program autoruns podziałał :slight_smile: Odznaczyłem wszystko i nie włącza się ani hamachi ani sieć hamachi. Dzięki wszystkim za pomoc !

zauważ, że teraz nawet przy włączeniu przez skrót nie połączy ci się z serverami :slight_smile: po prostu aplikacja nie działa. sam kiedyś się tym bawiłem i jedynym rozwiązaniem było dodanie hamachi do “service”

Jak dodać hamachi do “service”?