Hamachi - błąd podczas logowania

Witam. Przychodzę z problemem logowania do Hamachi. Firewall jest wyłączony, przy instalacji zalecane było ponowne uruchomienie komputera co tez zostało wykonane. Program ten instaluje 1 raz więc żadnych pozostałości po plikach nie było. Jeśli chodzi o możliwość zablokowania jakiś portów, to niestety nie znam się na tym kompletnie. W linku znajduje się komunikat o logowaniu się. http://forum.dobreprogramy.pl/instalacja-hamachi-t487563/?hl=hamachi 

 

Uwagi dotyczące odpowiedzi: Korzystam z WIN 8.1.

  1. Menedżer zadań

  2. Usługi

  3. Znajdź Hamachi2Svc

  4. Sprawdź jej stan.

  5. Jeśli jest wyłączona - włącz.

  6. Jeśli jest włączona - zrestartuj usługę.

  7. Powinno działać. Jak nie uruchom ponownie komputer.


Nie musisz nikogo informować czy obserwujesz wątek, czy nie, bo mozna to sobie sprawdzić w każdym temacie. Poza tym uzywasz zastrzeżonych kolorów. Na przyszłość zapoznaj się z regulaminem.

roobal

Mam ten sam problem co kolega, który założył temat. Próbowałem skorzystać z twojej rady, ale jest zasadniczy problem nie mam takiej usługi Hamachi2Svc. Jest tylko LogMeIn Hamachi Tunneling engine.

No dobrze, a wiesz jak to zrobić na Win 7? 

 

Ehh, Ty mi za pewne tłumaczysz jak uruchomić silnik w Hamachi. To już widziałam na youtube, niestety nie tu tkwi problem. U mnie program się włącza, tylko jak wciskam ten niebieski kwadracik gdzie jest napisane “offine” i chce się zalogować, to nie mogę bo po wpisaniu loginu i hasła wyskakuje mi komunikat który wkleiłam w linku powyżej… 

Notes for answers: using WIN 8.1.