Hamachi p2p problem

Witam

Ostatnio sciagnalem sobie taki program p2p jak Hamachi.

Z tej strony mozna go sciągnąć http://www.amnezja.org/modules.php?name=News&file=article&sid=2996&mode=&order=0&thold=0

Jest to program do “symulacji sieci lokalnej” pomiedzy dwoma uzytkowikami różnyh sieci.

mój problem polega na tym ze nie wiem jak zrobic zebym mógł przegladac udostepnone pliki od kolegi.

wydaje mi sie ze trzeba cos ustawic w Otoczeniu sieciowym windowsa

ja sie n tym nie znam wiec prosze o pomoc :smiley:

pozdrawiam

dokładniej mówiąc nie wiem jak wykonac kilka kroków jakie opisana no forum hamachi:

Troubleshooting

If you are not already on a network, you may need to run the network setup wizard.

‘Setup a home or small office network’ --> ‘Next’ --> ‘Next’ --> ‘Tick Ignore disconnected Hardware’ --> ‘Next’ --> ‘Tick Other’ --> ‘Next’ --> ‘Tick This computer belongs to a network that does not have an internet connection’ --> ‘Next’ --> From now on keep on going ‘next’ and select the Hamachi virtual adapter as your network connection.

Check any other software/hardware firewall you may have.

Check that any firewalls that you may have on your computer are not trying to block connections.

próbowalem na wszystkie sposoby nie potrafie nie wychodzi mi to co opisuje autor.

wydaje mi sie ze chodzi o kreator konfigóracji sieci ale taam nie m takich opcji jak on opisuje, przynajmniej w moim przypadku.

dodam ze kozstam z windowsa Xp i neostrady