Hamachi problem z statusem VPN

Witam,

 

skrim18, proszę zapoznaj się z tą stroną oraztym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

A jakiś punkt odniesienia? Jaki OS? Sprawdź, czy serwis Hamachi wystartował - spróbuj go zrestartować.

Tyle razy go odinstalowywałem i ponownie instalowałem. Wyłączałem , włączałem i nic nie wiem w czym może być problem ? Na laptopie wszystko jest ok ale na stacjonarnym już nie ehh…

 

Ktoś zaproponował mi wejść w system>preferencje>ustawienia ale dawno nie używałem windowsa i nie wiem jak tam wejść jeżeli ktoś wie może mi wytłumaczyć?

Ale podać OS nie możesz? Pokazać ipconfig /all nie możesz?

Proszę :wink:

 

 

1dow.png }  Komputer Stacjonarny [Dane]

2dow.png } Komputer Stacjonarny [Dane]

 

1lapt.png ] Laptop

 

 

musisz zaktualizować karte sieciową Hamachi wcchodzisz: Komputer–> prawym przyciskiem właściwości -->meneger urządzeń–> karty sieciowe —>LogMeIn Hamachi Virtual Ethernet Adapter klikasz prawym i aktualizuj oprogramowanie sterownika i kliknij wyszukaj automatyczne zakutalizowane oprogramowanie sterownika

Niestety nie pomogło :frowning:

To odinstaluj i zainstaluj starszą wersje  :mrgreen:

Przeczytaj, mój pierwszy post robiłem to już z 2/3 razy nic nie daje pokazuje dalej ten sam błąd.