Hamachi - rozłącza w grach [SOLVED]

Witam,

Chciałem z kolegą pograć przez VPN w jakieś gierki i mamy problem podczas używania Hamachi. W Toca Race Driver 3 jak i we Flatout 2 rozłącza nas czasami po paru sekundach, czasami po minucie. W zasadzie to kompletnie bez powodu.

Początkowo myślałem, że to kwestia mojego internetu z sieci bezprzewodowej i np. pakiety, które nie przechodzą, ale przetestowaniu za pomocą PING-a mojego połączenia z kolegą wszystko wychodzi idealnie (średnio ping około 30ms, 0 pakietów zaginionych).

Czy ktoś z Was spotkał się z takim problemem w tych grach? Innych na razie nie testowaliśmy, bo niestety nerwica wielka powstała z powyższego powodu.

Gra ktoś z Was może w RD3 lub we Flatout 2 przez Hamachi bez problemów? Jeśli tak, to może spróbowałbym z Wami zagrać i wtedy może wyjaśniłoby się czy to nie jest np. wina mojego, lub kolegi Internetu?

Z góry dzięki za jakieś sensowne wypowiedzi,

Pozdrawiam,

Problem okazał się banalny. Mam procesor dwurdzeniowy, a bez patcha od AMD pod Windows XP dzieją się różne dziwne rzeczy (np. dziwne przyśpieszenia bądź opóźnienia akcji). Po instalacji patcha wszystko jest dobrze.