Hamachi/tunngle - błędy przy próbie połączenia

Witam.

Mój kolega ma problem, chyba z kartą sieciową. Problem polega na tym, że w każdym programie typu hamachi/tunngle ma jakieś błędy z połączeniem i adapterami. Zaporę systemową ma wyłączoną, antywirusa też wyłączał. Dodam, że wczoraj jeszcze mu działało hamachi i bez problemu graliśmy razem. Z góry dziękuje za pomoc.

za mało info

Nie wiem co więcej powiedzieć. Np. w tunngle miał komunikat przy włączaniu, że nie może znaleźć adaptera. W hamachi ma przy każdym żółty trójkącik.

Myśle że jak wpiszesz w google "tunngle nie może znaleźć adaptera " to pierwszy wynik (pomijając ten topic) pomoże w korzystaniu z tunngle.


Myśle że jak wpiszesz w google “hamachi żółte trójkąty” lub “hamachi yellow triangle error” to czytając pierwszy lub drugi wynik korzystanie z hamachi bedzie możliwe.

Warto wiedzieć jak korzystać z GOOGLE !!

http://sieci-komputerowe.net/component/ … c-z-google

pzdr

choomik21 , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat wyląduje w koszu.

Myślisz, że tego nie robiłem? Kolega bawił się w reinstalowanie, odblokowywanie portów, dodawanie adapterów ręcznie. Wydaję mi się, że jednak problem nie leży w poszczególnych programach tylko w karcie sieciowej.

Co to za karta sieciowa?

Pozdrawiam!