HardTruck 2 King Of The Road - jak grać?

Chciałem sobie pograć w symulator jazdy tirem…

Jak tutaj grać ?

Nie wiem gdzie mam dojechać itd. itp.

Na początku mam jakiegoś tira z przyczepą…

Gdzie ja mam nim jechać ?

Gra mi sie podoba, jest dość realna, a nic lepszego mi na kompie nie pójdzie jeżeli chodzi o grafike ( zresztą tutaj nie jest taka zła, jest ok ) …

NO ALE WŁAŚNIE NIE WIEM CO JA MAM ROBIĆ ? GDZIE JA MAM DOJECHAĆ PO ROZPOCZĘCIU NOWEJ GRY ?

Udało mi sie kupić nowego tira bez przyczepy, a gdy chciałem sobie jakąś przyczepe wziąść to sie nie chciała " zahaczyć " .

Nie moge w ogóle do tego dojść, mimo że próbowałem długo.

Z góry dzięki za pomoc.

Luki_2 , musisz szdobyć jakąś pracę…

Na postoisku tam gdzie zaczynasz grę po prawej stronie jest taki jakby bar. Podjeżdżasz tam i wybierasz klawisz który masz przypisany za zatrudnianie się w pracy. A gdzie masz jechać? To już zalezy od pracy. Wciśnij klawisz mapy (zobacz w ustawieniach który to) i zobacz gdzie jest Twój cel :slight_smile:

Ok, dzięki wielkie :wink:

Jeszcze jedno pytanie…

Co jest ważniejsze ? Być jak najszybciej ( jednocześnie wyprzedzając innych dostawców ) na miejscu, czy nie uszkodzić tego, co jest w przyczepie ?

Niestety być jak najszybciej i nic nie uszkodzić sie nie da… więc trzeba coś wybrać.

Gdy zaczynam gre, są jeszcze inne tiry które muszą coś dostarczyć właśnie w to samo miejsce i sie z nimi tak jakby ścigam.

Co jest lepszym wyborem :

Dojechać z towarem nienaruszonym, powoli bez pośpiechu, nie ścigając sie z innymi dostawcami.

Czy…

Dojechać jak najszybciej, zdobyć jak najwyższe miejsce, lekko " naruszyć " towar, albo i nawet podczas jazdy wywrócić tira i nie móc jechać dalej, możliwe że złamać przepisy co spowoduje strate jakiejś tam części kasy.

??

Luki_2 , dojechać jak najszybciej przy czym próbowac nie rozwalić towaru :stuck_out_tongue: