Harmonogram uruchomień wykryty przez Everest

Witajcie, Everest 4 wykrył mi coś takiego: Programy >Glary> zaplanowane zadania > harmonogram > harmomnogram>uruchom przy zalogowaniu użytkownika. Czy to oznacza ,ze on dziala w tle odrazu po starcie systemu? Jak usunać ten zapis?

Powiedzcie jak uruchomić Everesta 5 po ściągnięciu na pulit, aby działal tak jak 4. Trzeba rozpakować i pozwolić na uruchomienie plikow.Co dalej? Jeszcze co do piątki próbowałam zainstalować ale nie mam go na liście w dodaj usuń programy w Panelu sterowania. Dlaczego? Mam Everesta HE i 4 a 5 nie chce się zainstalować dlaczego?

http://www.mice007.hu/download/everestultimate501.zip

Tego nie będziesz musiał instalować, link ze strony producenta.

Start -> Wszystkie programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Harmonogram zadań

Kliknij na wybranym zadaniu i usuń.

A szerzej jak tego używać?. Na vortalu też jest zip i wlaśnie nie wiem co dalej po wyodrębnieniu plików.

Kliknij ikonę Everest. Dziecinnie proste!

Tak ale były (są) dwie ikony start everest i everest i to mi zamieszało w głowie. Próbowałam start i działy się dziwne rzeczy, ale już ok.To,że byly dwie to był problem aby czegoś nie zepsuć. Dzięki.

Był everest.exe i everest_start.exe, czyli chyba dobrze napisałem!

Oczywiście,że dobrze. To ja miałam problem, który otworzyć. Jeszcze raz dziękuję za oświecenie.