Harry Potter i Zakon Feniksa - czarny ekran

Witam! Proszę o pomoc.

Zakupiłem oryginalną grę HPiZF, bezproblemowo ja zainstalowałem, lecz po uruchomieniu pojawia się czarny ekran i takie pukniecie jakby monitor się wyłączył. Dźwięk jest, a żeby wyjść z “gry” pomaga tylko Ctrl + Alt + Delete.

Sterowniki grafy najnowsze, na biedniejszych komputerach niż mój idzie nawet z procesorem 800!!

Zainstalowany DirectX 9.27.1734 Redistributable

Dane kompa:

Microsoft Windows XP Professional SP 3

AMD Sempron 2300+ 1.58GHz, 256MB RAM

GIGABYTE RADEON 9250,

główny sterownik ati2drag.dll,

wersja 6.14.0010.6614

Pomocy bo dzieciak nie daje mi spokoju.

Może gra wymaga jakiegoś składnika z OpenGL.

Karty te wspierają OpenGL wersja 1.3

Na sterowniku od ati lub z windows-update można tylko pomarzyć o grach z OpenGL.

Trzeba zainstalować sterownik Omega.Drivers.3.8.252

wymuszenie-czestotliwosci-odswiezania-ekranu-t239565.html?hilit=omega#p1632670

Sterownik ściągaj w sposób opisany tu:

wymuszenie-czestotliwosci-odswiezania-ekranu-t239565.html?hilit=omega#p1760298

Niestety nadal jest ten sam problem.

Po zainstalowaniu zgodnie z instrukcjami sterowników Omega.Drivers.3.8.252 żadna gra nie chodziła!

Są to gry o większych wymaganiach od Harrego.

Pomocy ![-o<

Nie wiem jak może żadna gra nie działać #-o ?

Ta karta jest na AGP ?

Są zainstalowane sterowniki do AGP ?

Jaka płyta główna ?

Z jakimi instrukcjami ?

W linku podane jest tylko to na co moim zdaniem warto zwrócić uwagę oraz czego robić nie potrzeba.

Opisz w punktach przebieg instalacji u ciebie (może uda się wychwycić gdzie poszło coś nie tak).

Zacznij od:

  1. Odinstalowałem sterowniki karty graficznej: wersja 6.14.0010.6614 w dodaj i usuń programy.

  2. Po ponownym uruchomieniu Windows zainstalował sterowniki zawarte w systemie lub windowsupdate.

  3. Po następnym ponownym uruchomieniu w: dxdiag stan “Funkcje DirectX” był następujący: … .

I tak dalej.

___________________________________________________________________________________________________

Mógłby się odezwać ktoś, kto miał doświadczenia z omegami i dokładnie tym modelem karty graficznej.