Harry Potter i ZF. Proszę o pomoc w przejśćiu misji

Mam taki problem. Dochodzę do momentu, w którym mam sprawdzić co się dzieje z członkami GD po przejęciu władzy przez Umbridge. No i wykonuję misje Colina, Ginny, Padmy i Parvati, Luny i Deana i… Nic. Mam niby sprawdzić na mapie co z innymi, ale w liście zadań nikogo nie ma! Nie wiem, mam chodzić po zamku i szukać ich na ślepo, czy coś zrobić…? A może muszę porozsadzać wszystkie bagna Freda i Georga?

Czy mógłby mi ktoś pomóc? BŁAGAM!

Popraw tytuł, inaczej temat wyleci.

Dolaczam sie! Tez utknalem w tym momencie.

Jeśli chcesz, to mogę pomóc. Bo udało mi się przejść cała grę ;]

jaką masz wersję językową gry? powinno być opisane chyba w instrukcji od gry jak wykonać elementy…

nie mam jeszcze tej gry ale w instrukcji od gry powinno pisać co i jak zrobić - przynajmniej jest podane to w poprzednich częściach, wyjaśnione zjawiska itp… na zakon feniksa mam za słabego kompa, więc wstrzymuje się z kupnem… zobacz w instrukcji dołączonej do opakowania…

a tak z innej beczki skąd masz angielską wersję gry?? w Polsce w sprzedaży jest tylko polska wersja…

zadanie Luny Polega na tym, że trzeba czarem Wilgardium Leviosa przenieść na samą górę worek mięsa. Luna jest za chatką Hagrida

zadanie Hanny o ile pamiętam polega na tym, że Hanna szuka jakiegoś tajnego przejścia. Naszym zadaniem jest zapytać się o hasło portretu przy schodach obok Hanny i je jej przekazać.

po przejęciu władzy przez Umbrigde między innymi trzeba wysadzić bagna na wszystkich dziedzińcach

brocha ja mam taki problem,że już jestem po cały zajściu w departamencie tajemnic. Odnalazłęm 5 przedmiotów dla Luny, zaliczyłem wszystkie lekcje na O i nie wiem co dalej. Nie mam na mapie żadnych osób i nie wiem gdzie się udać. Proszę o pomoc !!

ja mam taki problem, ze nie moge wejsc do pokoju zyczen, poniewaz nie ma drzwi, mam 67% 3,5k pkt odkrycia, hermiona mowi ze mam isc do pokoju zyczen a tam nic!! Ostatnie co zrobilem to zadanie profesora snape, a wczesniej wrocilem z griminalde place!! pomozcie, prosze!! :frowning:

ja mam problem ze missze znlaezc rzeczy dla luny gdzie one sa

  1. Sweter na stole w Wielkiej Sali

  2. Buty na skwerze przy fontannie

  3. Gazeta przy portrecie niedaleko wejścia do lochów

  4. Czapka na stole w Bibliotece

  5. Piątego stroju sam szukam cały czas

gdzie ejst piata czesc(stroj)

znalazłem piąty przedmiot:

stojąc przy Lunie wyjdź na zewnątrz i miotłą odgarnij liście a twoim oczom ukaże się niebieska sakiewka

mam ten sam problem

którego przedmiotu??

Ale spr u snape’a można przejść prawie w każdym momencie gry .

Można zrobić to na początku gry a można na samym końcu.

Najlepiej powiedz ile procent gry przeszedłeś.

jeżeli jesteś po zadaniu z Luną to najprawdopodobniej jest to koniec gry i zostaje ci tylko poszukać wszystkich sekretów w grze

jest jakies zakonczenie lub cos w tym stylu po znalezieniu i zrobieniu wszytkich zagadek?

Proszę pomóżcie mi! !!

W jakich miejscach są gargulce??

Gargulce:

  1. Dziedziniec Transmutacji.

  2. Na krętych schdach do klasy Umbridge.

  3. Czwarte piętro, na balkonie. (przed wejsciem na skrzydlo szpitalne w lewo)

  4. Na wiadukcie, od strony dziedzinca wejsciowego.

  5. Na brukowanym dziedzincu, po prawej stronie na balkonie.

ps. czytaj temat, to juz bylo.