Harry Potter Wiezien Azkabanu Problem

oslo.JPG

Mam grę Harry potter i więzień azkabanu, najnowsza. I taki jest błąd. Nie wiem, jak to wykluczyć. Harry - gra jest po polsku. Ma ktoś taki plik albo co? :shock:

.Nie bede się pytał, czy ta gra jest legalna. :smiley: :smiley: :smiley: . Bo chyba nie.

Ale do tematu. Miałem coś podobnego z NFS Undergrundem.

Poradziłem sobie, kopiują sam pliki gry z płyt. :smiley: . Chcesz, możesz też tak zrobić. Najprawdopodobniej plik na płycie jest uszkodzony (lub płyta jest uszkodzona). Spróbuj przekopiować zawartość płyty na dysk i spróbować instalować z dysku. Życze powodenia. :smiley:

A kiedy sie to dzieje przy koncu instalacji ?? , jest to obraz plyty ?? oryginal czy pirat ?? i na ilu plytach ??

Myślę, że boczi jest zbyt obytym tu userem, aby pisać o grze “pirackiej”

Czesty blad wystepujacy przy zle przegranych (zabezpieczonych?) plytach :!: :x

Dzieje siętak przy 78% instalacji. Ma ktoś może taki plik :?:

Z dysku też nie idzie. Gdy chcę skopiować plik, który jest w screenie, na dysk, jest informacja o zabezpieczeniu pliku, nie można go skopiować. Inne pliki kopiują się. :?

Gdyby ktośmiał takowy plik, bardzo prosiłbym o wysłanie go mi na kb007@interia.pl Będę b. wdzięczny :slight_smile:

Boczi pozwolę sobie na zadanie niedyskretnego pytania jaka jest płyta instalacyjna tej gry ??

Chodzi Ci o to, czy tą grę mam na płycie? Czy mam instalkę? Tak.

Chodzi o to, czy masz pirata czy nie :!:

Słuchajcie, sprawa rozwiązana! Poprosiłem znajomego, by przysłał mi ten plik! Podmieniłem go i wszystko działa!! :slight_smile: Dzięki za pomoc.

Ale nie padła odpowiedź na meritum. :smiley:

Post OT :arrow: Kosz

Nie ma powodu byś był adwokatem Boczi’ego , tak czy inaczej, pomyliłeś się.