Hasła tymczasowe w mBank

czy jeśli kończą mi się już hasła tymczasowe (ale się jeszcze nie skończyły)

to moge już zamówić następne??

I czy następne przyjdą pocztą?? czy np. na e-mail??

można zamówić wcześniej, i to np od razu dwa komplety.

Hasła przyjdą pocztą.

Chociaż dużo wygodniejszą metodą potwierdzania przelewów i innych operacji, są kody SMSowe, zamiast wklepywać kod z kartki, to otrzymujesz na komórkę SMSa z kodem.

Czekaj na pocztę .

Zrezygnuj z Sms . Coś co jest wysyłane tel. zawsze jest nie pewne.

Na e-mail - chyba zwariowałeś - nigdy .

Nie widzę w korzystaniu z haseł SMSowych jakiegoś dużo większego zagrożenia niż tradycyjne papierowe hasła.

hasło SMSowe wysyłane jest zaraz po wyrażeniu chęci potwierdzenia hasłem operacji i dotyczy tylko i wyłącznie tej właśnie operacji.

Gdzie tu jest jakaś niepewność lub niebezpieczeństwo, proszę o przykłady.

matiit mBank sam ci prześle nową listę haseł, kiedy poprzednia jest na wyczerpaniu. W moim przypadku zawsze tak jest. Jeśli chcesz, możesz zamówić, choć proponuję poczekać :slight_smile:

Co do haseł sms - widzę jeden problem. Wyjazd za granicę. W przypadku braku roamingu, zasięgu etc. może być problem z wykonaniem operacji, pomijam fakt, że za odbiór takiego sms można ponieść dodatkowa opłatę (zależy to od sieci i podpisanym umów roamingowych). Niedogodności te, jak dla mnie, dyskwalifikują ten sposób autoryzacji operacji.

jeśli chodzi i wyjazd za granicę to rzeczywiście jest drobny problem, o tym nie pomyślałem :slight_smile: ale pewnie dlatego, że mnie ten problem nie dotyczy :slight_smile:

Monczkin

na wyczerpaniu czyli kiedy ??

bo mi zosatły 4 i nie wiem czy zamawaiać :smiley:

Jeśli zamierzasz w ciągu kilki dni przeprowadzać jakieś operacje na koncie to zamawiaj.

Jeśli nie, to wstrzymaj się jeszcze parę dni :wink:

PS: Zamówienie wcześniej haseł tymczasowych nie zaszkodzi, więc czemu miał byś nie zamawiać :slight_smile:

No to zamówie :wink:

One przyjdą normalną pocztą?? (bez kuriera??)

i czy coś za to płace??

Wszystko opisane masz na http://www.mbank.pl

Wystarczy poszukać :wink:

tak, zwykłą przesyłką ekonomiczną (o ile pamiętam), bez kuriera, bez pokwitowania

nic nie płacisz :wink:

całkowicie za darmo, a jak zamawiasz to zamów sobie ze 2 od razu na zapas :stuck_out_tongue:

ja używam kodów sms, raz miałem sytuacje tylko że mi padła bateria, to z domowego zadzwoniełem pod 0-801-300-800 i potwierdziłem operację :slight_smile:

szkoda że mBank nie ma takich haseł jednorazowych jak ma Inteligo…znacznie bezpieczniejsze bo są zdrapywane a nie na karteczce wydrukowane… :?

A czym to się różni ??

Fakt, inteligo, ma ładne listy na plastyku, a mBnak na kartce :stuck_out_tongue:

Co za problem zdrapać pozostałe hasła ??

Nie bardzo rozumiem, w czym hasła inteligo są bezpieczniejsze od mBanku :stuck_out_tongue: