Hasła zapisane w komputerze

witam mam problem z moim steam wiem że pisze w złym dziale ale jestem nowy no mam problem dokładnie zapomniałem hasła do steam nie mogę go odzyskać bo zrobiłem go na innym adrsie email dostarczyłem im dowody że jestem powiedziałem o ostaniej mojej tranzycji co kupiłe podałem numer telefonu itp czy jest jakiś sposub żeby nie wiem sprawdzić w jakimś swierszu poleceić ostanie dane wprowadzane do tej aplikacji steam np hasło bo login to pamiętam hasła nie jeżeli jesteś jakiś sposób na zobaczenie ostani wpisanych danych do aplikacji na systemie windows nie wiem miejsce gdzie no to się magazynuje zeby mugł tam zerkonoć i wydłubac to hasło dodam iż grałem tam w 1 gierkę nawet wydałem sumę pieniorzków na nią i no steam ma mnie w dupie następnym razem będę zapisywał w notatniku xd wszystko proszę o pomoc

Skoro wiesz że piszesz w złym dziale, to dlaczego nie napiszesz w odpowiednim? Dalej nie czytałem, bo nie da się czytać takiego bełkotu. Napisz to może jeszcze raz, ale tym razem zgodnie z zasadami pisowni j. polskiego.

może mi pomożesz ? bo sprawa pilna i powiem ci tak jestem osobą niepełnosprawna i nie wiem w jakim temacie to pisać a co pisowni to nie wiem dla mnie jest ok

Jeżeli logowałeś się via Chrome na konto i zapamiętane miałeś hasło w przeglądarce: https://pomoc.poczta.onet.pl/baza-wiedzy/jak-odczytac-haslo-zapisane-w-przegladarce-google-chrome/

Może coś to da, jeżeli nie napisz raz jeszcze do Steama, ale poproś kogoś żeby to przed wysłaniem przeczytał, bo nie zdziwiłbym się gdyby wywalono Ciebie jako SPAM.

Na przyszłość naprawdę pisz nieco staranniej, to jest w połowie niezrozumiałe, rozumiem, że niepełnosprawność może przeszkadzać. Rozumiem, że niewidomy u od ó nie odróżni np., że ogonki zje, ale u Ciebie nie ma nawet jednej kropki, przecinka, wszystko leci ciągiem jak wystąpienie Kaczyńskiego dlaczego Tusk jest zły.

a steam albo raczej system nie zapisuje gdzieś w jakimś wierszu wszystkiego co np wpisuje do danej aplikacji ? bo raczej tam bym szukał bo na support steam nie ma co liczyć pamietam nik ale nie pamietam hasła i emaliu przeglodarka też nie pamieta

Skorzystaj z pomocy technicznej steam, miałem ostatnio podobny problem z hasłem i pomogli mi odzyskać konto. https://help.steampowered.com/pl/wizard/HelpWithLogin

jeżeli nie masz wirusa-keylogera, to nie. Klient , jeżeli nie odpala się z wpsianym hasłem, też nie zapisał nigdzie. Przynajmniej nie wie.

No wybacz, dla suportu może wyglądać , że chcesz ukraść konto, napisz im logicznie ze szczegółami:

“Założyłem konto w grudniu 2017, na gmaila, kupiłem grę X, potwierdzenie przelewu z banku w pdf, była to moja jedyna gra. Niestety z przyczyn xyz utraciłem konto emailowe, ale nie zmieniłem przypisanego konta mail do steama, nie wiedziałem ze coś się stanie. W ostatnim czasie (kiedy) utraciłem konto - zgubiłem hasło. Ostatni raz logowałem się na początku stycznia 2019. Na potwierdzenie gry na koncie załączam screeny z moja postacią, linki do filmików wrzucanych w tym okresie na youtubie. Dodatkowo pamiętam, ze dane w koncie podałem następujące imię chyba Bogdan nazwisko Kiełbasa ze Szczebrzeszyna i sa one zgodne z danymi mojej matki widocznymi w przelewie. Prosiłbym o pilna odpowiedź gdyż utrata konta, a jestem niestety osoba niepełnosprawną, jest dla mnie dużą stratą”.

No co Ty, tyle znaków interpunkcyjnych? Od razu poznają, że to nie on i chce ukraść konto.

skorzystałem zlali mnie :frowning:

jest jakiś program co mi rozkoduje te krzyżki http://prntscr.com/nptic6 ?

Nie ma, wtedy to by było za łatwe.

to co mam zrobić xd

na pewno końcówka pl - bo pewnie to nie na panamskiej :panama: / peruwiańskiej :peru: ani innej takiej amerykańsko-azjatycko-oceańskiej domenie:

a może Pakistan bo przecież “k” jest koło “l” i ciekawe co to za konto pocztowe na “c”.

Powiedz lepiej, czy tej gry nie kupiłeś sobie na Allegro (jako konto współdzielone), bo mam pewne wrażenie, że nie pamiętając nawet domeny, jeżeli masz historie przeglądarki na komputerze to tam bys znalazł w historii od biedy bo przecież KIEDYŚ się logowałeś, to próbujesz dostać się do konta o którym nic nie wiesz. Jeżeli to “z allegro”, to może zbanowane i tyle pieśni.

1 polubienie

nie kupiłem załorzyłem

To teraz wchodzisz w historię przeglądarki i sprawdzasz na jakim serwisie byłaby ta poczta, na literkę “c”, na 7 literek a jak znajdziesz tę stronę to może będziesz miał w podpowiedziach login do maila.

Ewentualnie, jak nie bezie, można pisać i do pomocy technicznej, niektóre serwisy umożliwaja odzyskanie zagubionego hasła do konta po weryfikacji (data założenia, ostatnie pamiętane hasło, z kim była korespodencja etc).

dobra
wiem gdzie skrzynka jest i wiem że konto załorzyłem 2 maja

jak mam napisać do onetu żeby mi podali albo pomogli odzyskać konto w tej poczcie ? nie wiem mam im skopiowac te kwadraciki co steam mi dał i liczyć że konto się znajdzie ?

1 polubienie