Hasło Admina Windows 7

Witam

Mam mianowicie mały problem, a wygląda on tak:

Mam laptopa kupionego od innej osoby i chciałem zmienić nazwe administratora na swoją więc trochę poszperałem w uruchom/control userpasswords2

i mi się udało ale po tej operacji windows zechciał uruchomić komputer ponownie i się zaczeło.

Konto które wcześniej było Administratorem stało się Kontem Gościa z blokadą rodzicielska jak by.

Najgorsze jest to że jak włanczam jakomś opcję zablokowaną wyświetla się komunikat by wpisac hasło administratora (bez okna do wpisania owego hasła)

Proszę o pomoc.

Zainstaluj sobie swój własny nowy Windows 7 albo zobacz tu resetowanie-usuwanie-hasla-administratora-windows-t425770.html

dokładnie, wystarczy że spiszesz klucz użyty w obecnym windows, następnie zainstaluje taką samą wersje, wpiszesz klucz, aktywujesz i gotowe

czasami jest tak że producent laptop dorzuca płytę z windows z wpisanym kluczem (tak że nic nie trzeba wpisywać) lub umieszcza na ukrytej partycji backup (kopie zapasową) zainstalowanego windowsa ze sterownikami, programami itp.

Kluczem z preinstalowanego systemu z reguły nie da się aktywować, to inne klucze - system ma plik z certyfikatem czy też certyfikat w BIOS-ie i na podstawie tego wie, że jest aktywowany, bez konieczności kontaktu z Microsoftem.

Można spróbować Przywracania Systemu, ewentualnie przywrócić go do fabrycznego stanu (procedura jest w instrukcji obsługi), ale wtedy dane znikną.

Czyli według ciebie naklejkę z kluczem do win 7 HP, który mam pod spodem laptopa mogę sobie spokojnie zedrzeć i wywalić bo to “inny klucz”? :roll:

Pic na wodę. Ostatnio kolega kupił używanego HP DV6. Spartycjonowałem na nowo (recovery skasowałem). Stąd ściągnąłem iso 7 home premium x64:

http://techpp.com/2009/11/11/download-windows-7-iso-official-direct-download-links/

Po instalacji podałem klucz z naklejki i aktywacja poszła od razu. Później sp1, sterowniki i programy.

No właśnie, ja też już to ściągnąłem na wszelki wypadek bo przywracanie z partycji recovery nie działa jak zmienisz układ partycji. :?