Hasło administatora

witam dostałem komputer stacjoanrny z win 7 ale nie znam hasła administatora nie mogę zrobić formata po prostu muszę je jakoś uzyskać najlepiej jak najmniej inwazyjną metodą proszę o pomoc

Zapytaj administratora. Jak nie poda to kopia plików i format.

1 polubienie

no wlasnie haslo nie jest znane nikomu nie moge zrobic formata nie moge sie zalogowac

“nie mogę zrobic formata”
W sensie, że nie chcesz utracić danych, czy że zakładasz że nie da się tego zrobić bez hasła?

To co możesz zrobić od odpalić jakiegoś linuxa “LiveCD” z USB, zgrać dane, a później przeinstalować Windowsa. Możesz go nawet zainstalować bez czyszczenia dysku, tyle że wtedy zostanie na nim śmietnik.

moge korzystac z komputera ale nic nie moze byc zmienione nie moze byc zadnego formata tak sobie zyczy wlasciciel

2 polubienia

Hasło potrzebne do formata?

Co stoi na przeszkodzie, żeby o konto admina poprosić… właściciela?

1 polubienie

Jak nie możesz nadpisać hasła, to może za kilka lat dopasujesz:

https://ophcrack.sourceforge.io/

1 polubienie

skoro nawet poprzedniego hasła nie możesz usunąć bo właściciel zobaczy to troszkę kiepsko, dla mnie to wygląda jakbyś chciał uzyskać nieuprawniony dostęp do tego kompa aby coś z niego zgrać a właściciel miałby nic nie zobaczyć.
w przeciwnym wypadku skasuj stare hasło i ustaw nowe, zabezpieczenie logowania hasłem to nie zabezpieczenie w dzisiejszych czasach. Większość narzędzi ratunkowych zawiera program do usuwania takich haseł w win7 i starszych.

1 polubienie