Hasło do histori przegladania

cześć

jeżeli dobrze zrozumiałem twoje pytanie,to wejdź w

narzędzia/opcje/prywatność/(zaznacz) będziesz używał ustawień historii

użytkownika i zaznacz uruchom w automatycznie trybie prywatnym /ok/-wyłącz i włącz liska

jeśli chcesz zabezpieczyć historię hasłem ,to nie mam pojęcia.

Rozszerzenie do FF: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/8631

Hmm… to rozszerzenie (HistoryBlock) blokuje zapis historii przeglądania wybranych stron, natomiast nie blokuje możliwości usuwania historii przez innych użytkowników.

Po zainstalowaniu HistoryBlock, na liście dodatków wybierz to rozszerzenie i po kliknięciu na Opcje dodaj wybrany adres (np. forum.dobreprogramy.pl) do ‘czarnej listy’ (Blacklist). Po tym, historia przeglądania danej strony nie będzie ‘rejestrowana’.

Odpowiednia opcja musiałaby zaistnieć w samym programie.

Możliwe że nie ma takiego rozszerzenia (do zabezpieczenia historii czy zakładek) ponieważ… jest to bardzo łatwe do obejścia (tryb awaryjny / pominięcie rozszerzeń).

Witaj :smiley: ,

wpuść “gościa” na konto Gościa , ustaw co wolno a co nie [-X , a swoje ; Admina mu zablokuj .

pawel321 :smiley: ,

a ja myślałem , że to ciebie szpiegują… :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

pawel321 :smiley: ,

niedaleko pada jabłko od jabłoni… =D> ,

przeglądarki tak dobrze chronią prywatność użytkownika , że z poziomu usera chyba nie ma możliwości podejrzeć co kto

wyprawia z komputerem podczas naszej nieobecności . Myślę o dodatku do FF - FEBE , w którym jest min. funkcja zapisu historii

przeglądanych stron , z opcją harmonogram ustawiania godziny zapisu(do ręcznej konfiguracji) . Przy odrobinie “pomyślunku” #-o

to może być dla ciebie , choć jak piszesz - ja sie umiem ukrywać dobrze.tylko chodzi o dzieci i żone hahaha - istnieje mała ale jednak szansa , że spryciarze to wykryją . Daj znać jak poszło , powodzenia :lol:

A jednak… rozszerzenie jest (choć przypominam to co wcześniej pisałem o możliwym obejściu ‘działania’ pluginów).

PublicFox - zabezpieczenie hasłem dostępu do bocznego panelu historii i zakładek; dostępu do rozszerzeń, konfiguracji, downloadu; dostępu do opcji Wyczyść historię przeglądania (czyli właśnie to o co Ci chodziło); filtrowanie rozszerzeń plików przy downloadzie; filtrowanie adresów.