Hasło do Hot-Spotu Netia FON

Witam,

Jestem akuratnie z rodzicami u babci na czas “świąt” i wykrywa mi tę sieć od Netii FON. Korzystam teraz z internetu w telefonie ale jest on trochę wolny i już mi się kończy transfer.

Czy byłby ktoś chętny pożyczyć mi hasło do tej sieci FONa ? (Posiadają go wszyscy użytkownicy Netii, którzy mają NetiaSpot).

Proszę pisać na PW

Byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.

Xemidra , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Wątpię by to tak działało.

Najprawdopodobniej wygląda to tak, że urządzenia osób należących do tej sieci zarejestrowane są gdzieś na serwerach Netii. Przy każdej próbie połączenia się z hot-spotem “Fon”, router łączy się z tymi serwerami i weryfikuje danego użytkownika.

Może jest inaczej, ale na pewno nie wygląda to w taki sposób, że jest jedno hasło na całą Polskę i wszyscy je znają. Szybko by wyciekło.

Każdy użytkownik NetiSpot zakłada sobie oddzielne konto i generuje własne hasło.

Ja chcę tylko je pożyczyć na kilka dni.

Nie idzie to z żadnego transferu właściciela konta ani za nic nie płaci, to darmowa usługa. Znalazłem taki AP i potrzebuję hasła by móc go używać.