Hasło do IE

W IE włączyłem blokowanie stron o niepożądanych treściach .Jestem pewien , jakie było hasło ,bo raczej używam tylko jednego .No ale teraz sam mam kłopot , bo w ogóle przeglądarka nie chce nic otworzyć pokazując tylko wpis na hasło;a wpisanie skonfigurowanego hasła nie przynosi skutku .Czy jest możliwe w jakis sposób wyłaczenie tego ustrojstwa poza oczywiście reinstalacją calego systemu?no i w ogóle czy mógłby być w jakiś sposób uszkodzone coś w systemie , ze wpisało sie inne hasło?

to może nie jest najlepsze rozwiązanie ale możesz odinstalować samą przeglądarkę a nie cały system

panel sterowania.dodaj usuń programy>zakładka dodaj/usuń składniki systemu windows > i odznacz internet explorer a później możesz jeszcze raz zainstalować

A to ,nienajlepsze rozwiązanie’'może oznaczać kłopoty ze stabilnością systemu ?Pamiętam jak bawiłem sie kiedys z programem n-Lite i z tworzeniem instalacyjnej płyty typu unattended , to było tam wyrażnie powiedziane że kasowanie IE spowoduje zawieszanie sie Wind i jego niestabilną pracę .Z drugiej strony wiem jak usunąć ale jak z powrotem zaistalować ? poprzez konsolę?Do szczęscia to mi właściwie ona nie potrzebna , używam jej tylko do skanów on-line , ale właśnie zauważyłem ż e i tlen mi się zbuntował jak go chcę otworzyc to żąda hasła ,jak mniemam na pewno tego samego…:slight_smile:

ja mam internet explorer odinstalowany i system działa, jak chcesz zainstalować ponownie to robisz to samo co wyżej tylko zaznaczasz to ploe internet explorer

{“maly mis”} zainstaluj firefoxa -mam go cały czas, (a IE potrzebna mi jest do tego co juz mówiłem ), osobiście wolę jednak Operkę -bo przynajmniej mam spokój z pocztą .

Byłem ciekaw juz dawno jak to właściwie będzie wyglądać system bez IE , a teraz skoro mówisz że sam tak masz i nie ma kolizji to spróbuję i ja.Dzięki.

Złączono Posta : 27.12.2005 (Wto) 14:08

Cos mi nie wychodzi . W ,dodaj , usuń skł.Wind.’‘odznaczam blokiem IE ,dalej,coś się dzieje i na końcu-,zamknij kreatora’’ ale PRzeglądarka dalej jest.Mam coś uszkodzone w systemie ?, Ze nie dziala to narzędzie?A może ktoś zna inny sposób na odzyskanie hasła albo usunięcie IE?

Złączono Posta : 27.12.2005 (Wto) 16:12

Już po problemie, nie uwierzycie kto mi pomógł. Przypomniałem sobie, że dawno temu rejestrowałałem się w serwisie technicznym u Billa G - jak to opłaca się mieć legala na compie. Zadzwoniłem, chłopcy kazali tylko przenieść telefon przed compa ; otworzyc rejestr i usunąć parę kluczy; a to dla ewentualnych przyszłych zainteresowanych :HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Microsoft/Windows/Current Version/policies/Ratings, i tu usunąć trzy ostatnie klucze, zostawiając ten pierwszy -domyślny.

daniel10 ciekawy jestem czy oby na pewno w ten sposob odistalowałeś IE :lol:

Pochowały się jedynie ikonki i to wszystko.

IE w systemu wywali kastracja instalki Windowsa np NLite’m.

Coś nie uważaleś, kolega przy czytaniu .Problemem było usunięcie hasła dostępu d o stron w necie w przeglądarce , a kastracja IE to tak na marginesie , bo myslałem , że nie ma innego sposobu . :smiley:

Zapewniam cię ze uwazałem, odpowiedz swą kierowałęm do Daniela ktory to zaczął głupoty pisać.

Fakt, ja zadupiłem,ściągam czapkę…no ale a propos powiedz mi dlaczego nie mogłem mimo wszystko odinstalować IE z tego poziomu?coś mam z systemem?

nie będę się kłócił, jeżeli coś źle piszę to sorki

ale jak na razie to nie podałeś innego sposobu na odinstalowanie ie więć …