Hasło do karty micro sd

mam problem ostatnio kupiłem sobie psp niestety nie było przy niej karty pamięci ;/ wiec wsadziłem swoja kartę pamięci micro sd do adaptera i do psp ale niestety jej nie czyta sformatowałem ja w telefonie jest puściusieńka i tez jej nie czyta w psp w końcu tak mi się wydaje ze to wina hasła którego kiedyś założyłem na kartę niestety go nie pamiętam ;/ próbowałem moich haseł których najczęściej stosuje i różnych kodów takiego rodzaju jak 11111,00000,44444 niestety ani moje hasła nie wchodzą ani kombinacje nie wiem jak ściągnąć to hasło jest jakiś program ?? chodziłem po rożnych forach i czytałem ale nic sensownego nie znalazłem aż pewien gościu polecił mi te stronę powiedział ze tu są pr0 ludzie wiec mam nadzieje ze mi pomożecie ;D

Nie czytam! Spróbowałeś formatować komputerem?

no właśnie się pytam czy istnieje jakiś program do tego

Do zwykłego formatu nie trzeba żadnego programu. Nie wiem jak u ciebie ze sprzętem, ale jak masz czytnik w komputerze lub kartę e telefonie podpiętym przez USB w trybie pamięci masowej, to w Komputer/Mój Komputer(Vista/Xp) we właściwościach naszej karty (wyświetlanej jako dysk wymienny) dajemy formatuj, w okienku pokażą się parametry formatowania czyli:

Pojemność (domyślnie ustawiona pojemność karty) - np dla 4gb - 3,68

System plików : FAT32

Rozmiar jednostki alokacji (klaster)

Możemy zaznaczyć opcję szybkie formatowanie.

FORMATUJ i po chwili gotowe

(gdyby były problemy to może wina PSP)

ok spróbowałem jest taka opcja, wkładam wyświetla się dysk wymienny psp i jak daje formatuj tomi pisze żebym najpierw włożył dysk… a jak podłącze telefon to jak wejdę w mój komputer->nokia ->karta pamięci nie ma takiej opcji … wiec moje pytanie: odczytuje dysk wymienny ale karty nie wiec możne być to spowodowane hasłem ? jest jeszcze inna opcja podobno w telefon z symbianem może sformatować kartę bez podania hasła oraz je kasuje sprawdzę jutro w szkole kolega chyba ma z symbianem

Zastanawiam się tylko czy PSP (produkt firmy Sony) potrafi obsługiwać Micro SD, bo moja konsolka leciała tylko na Memory Stickach. No i od kiedy adapter Pro Duo będzie widział Micro SD, u mnie ta opcja też nigdy nie działała :smiley: