Haslo do routera

Witam , jest to pierwszy moj temat i w ogole pierwsza wizyta , mam nadzieje ze bedziecie mi mogli pomoc i ze bedziecie chcieli ; ]

Wracajac do tematu , mam siec lan z paroma osobami z podworka , mamy DSL (1mb) i problem polega na tym ze chcialbym sobie postawić serwer pewnej gry , lecz musze przekierować te nie szczęsne porty, a zeby je przekierowac potrzebuje hasla i tu wlasnie sie pojawia problem poniewaz moj kolega , ma router i on niewie gdzie ma te wszstkie instruckje z haslami i w ogole jest zielony w tym i nie za bardzo czaji o co chodzi , ja z wlasnej strony tez juz szukalem jak moglem i patrzylem nawet na inne modele z tej firmy lecz nie udalo mi sie ; <

http://i7.photobucket.com/albums/y269/Dymitr/planet.jpg

Dziekuje z gory i pozdrawiam , mam nadzieje ze zrobilem wszstko prawidlowo i nie naruszylem regulaminu.

Dymitr

Spróbuj wpisac podstawoe hasło w większości ruterów “admin” albo znajdź gdzieś na necie instrukcje obsługi do tego modelu i tam na 100% będzie. Mam nadziej że ci pomogłem.

To ciekawe jak kolega skonfigurowal ten router pewnie zna haslo

u mnie na routerze standardowe halso to po porostu “password”

*jimmi

Napisalem , ze juz szukalem wszelkich instrukcji i wpisywalem juz pare podstawowych hasel , admin,admin1,123, i tak w kolko macieja…lecz nic nie pomoglo

*husar

Kolega tego nie konfigurowali, tylko jacys wynajeci fachmani

ps. password nie dziala : /

Dzieki ze prubojecie mi pomoc

Pozdrawiam

mam instrukcje od tego planeta i pisze ze standardowo on nie ma hasla i jak sie pojawia prosba to tylko trzeba potwierdzic bez hasla

Kurde , daje i pisze ze niby zle haslo …

No nic jutro zadzwonie do tych fachmanow i sie spytam ale jestem ciekaw czy oni sami pamietają , bo reset routera raczej odpada…