Hasło i recovery

Witam

Zostałem poproszony przez ciotkę o wyczyszczenie jej komputera 10cali bez slotu na cd, zrobiłem recovery system całkowity (samsung) i wszystko przebiegło dobrze następnie próbuje się zalogować hasłem wcześniejszym i niestety nie działa pytałem czy zmieniała hasło odpowiedziała ,że od początku posiada te same hasło, zrobiłem kolejne recovery tym razem z panelu początkowego dzięki klawiszowi f4 i to samo dalej trzeba wpisać hasło stare już nie działa.

Proszę o pomoc zaczełem o 10:30 jest juz 13:30 i zaczynam być coraz bardziej nerwowy z tego powodu.

Ściągnij jakieś narzędzie do usuwania hasła i spokój.

Dziękuje za odpowiedz ,ale to typu :

Jak się lata?

normalnie wchodzisz do samolotu i lecisz.

Powiem tak, dla mnie to nie jest żaden problem takie coś zrobić tyle, że dysponuję odpowiednią płytką i napędem na USB

Kurcze proszę odpowiedzcie mi na pytanie jak jesteście w stanie bo takie odpowiedzi jak powyżej nic nie zmieniają tylko nabijają wam posta. Nie jestem leniwy jednak tak jak powiedziałem ja nie mam slotu na cd i nie dysponuje żadnym usb, jedyny nośnik jakim dysponuje to karta sd do aparatu.

nie do końca Cię zrozumiałem.

Gdzieś w marcu robiłem koleżance recovery na Sony Vaio, Win7x32 HP + SP1 (upierdliwa rzecz i dobrze, że mam szybki internet - te uaktulnienia można zasnąć),

nie jestem pewien, ale nie mogę sobie przypomnieć by system pytał mnie o hasło (stare).

Oczywiście założyłem jej hasło nowe (przy recovery dwukrotne pytanie), podałem dla konta admina

hasło stare (dwukrotne pytanie).

Później założyłem konto zwykłego użytkownika - też z hasłem, takim jakim miała dla zwykłego użytkownika.

Może zrobiłeś recovery i masz tylko konto admina bez hasła???

Może się mylę, recovery robiłem tylko raz w życiu.

Wiem recovery jest upierdliwe ale na wszelki wypadek sprawdź jeszcze raz.

Powodzenia życzę i pozdrawiam,

uczeń Franek.

Żaden producent nie nakłada haseł na recovery. Tyle w temacie :stuck_out_tongue:

Jak nie umiesz używasz wyszukiwarki to nikt ci nie powie jak dostać się do plików na tym komputerze :))

Są sytuację, w których po Recovery system może wymagać hasła ale to szczególne przypadki.

Zrób je jeszcze raz ale poszukaj innej opcji. Na pewno o coś się kreator pyta.

Z drugiej strony kupno nośnika USB albo pożyczenie go od kogoś nie jest jakimś wyzwaniem. Karta z aparatu tez się nada.

Coś chyba kręcisz, bo napisałem Ci żebyś użył narzędzia do kasowania hasła. Nie będę przecież pisał co masz dokładnie zrobić bo tego w google jest pełno. kopiuj-wklej i masz. A jeżeli szukasz metody na ominięcie hasła to nie sądzę by ktoś Ci w tym pomógł.